Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy én komoly esküvőt...

Baj, hogy én komoly esküvőt akarok, nem bohóckodást?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell se vőfély, se bolond menyasszony, se bugyuta játékok, se együttes( ha lehet annak nevezni, az ilyen lakodalmas triókat)

Most voltunk egy esküvőn és hát annyira messze állt tőlem az egész ezekkel, én nem akarok ilyesmit. Az együttes többet piált meg evett, mint énekelt, sokáig nem volt semmiféle zene. Ezek a vőfélyes bohóckodások se jönnek be, mindenki nevetett a hülyeségeken amiket összehordott, én és a vőlegényem csak néztünk egymásra, hogye zeknek ez tényleg vicces?( és 80 ezer forint volt, hogy eljöjjön oda bohóckodni) A bolond menyassoznyról ne is beszéljünk. Mindenki szakadt meg a röhögéstől, csak nekünk nem tetszett. Nem zavart ez engem ott, de a sajátomon nem akarok ilyet. Nálunk lesz egy együtes, de nem lakodalmas együttes, hanem funky, ők fognak játszani néhány dalt, azonkívűl gépről fog menni jó zene( nem tüctüc de nem is mulatós). Komoly, szép, meghitt esküvőt akarok, nem bohóckodást. Miért baj ez? Mindenki beleköt mindenbe... Hogyn miért nem lesz élő zene? Miért nem lesz vőfély, miért nem lesz bohóckodás egész este... Elszomorít már az egész. Nem tudom, hogy csináljam, hogy minden jó legyen.


2011. aug. 15. 10:36
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Szerintem ne torodj senkivel, csinald ugy ahogy TI gondoljatok a paroddal. A vendegsereg is jol fogja magat erezni,nem mindegyik, mert hat nem lehet 100 embernek ugyanolyan stilusa velemenye. Viszont Ti fogjatok minden evben ujra es ujra unnepelni ezt a napot, nektek kell , hogy orokre szep emlekkent eljen. Mert ha valakinek nem is fog tetszeni az maximum "Hat nekem az XY-ek eskuvoje nem igazan tetszett"... Nem lehet mindenki kedvere tenni, es itt most Ti vagytok a lenyeg. Nem tudom miert ilyen foldhozragadtak az emberek. En eddig minden eskuvon jol ereztem magam, pedig kulonbozoek voltak. De azok az emberek akik tenyleg szeretnek titeket, nem fogjak azt mondani, "hogy de sz@r volt", aki meg ezt mondja az meg nem is igazi barat. Veletek egyutt kellene orulniuk.

Viszont azt csak ugy halkan,nem kotekedeskepp megjegyeznem, hogy elhiszem hogy felidegesitettek itt, de volt egy ket bantonak tuno megjegyzesed... Na de sok boldogsagot legalabb meg 50 evet

2011. aug. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!