Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy én komoly esküvőt...

Baj, hogy én komoly esküvőt akarok, nem bohóckodást?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell se vőfély, se bolond menyasszony, se bugyuta játékok, se együttes( ha lehet annak nevezni, az ilyen lakodalmas triókat)

Most voltunk egy esküvőn és hát annyira messze állt tőlem az egész ezekkel, én nem akarok ilyesmit. Az együttes többet piált meg evett, mint énekelt, sokáig nem volt semmiféle zene. Ezek a vőfélyes bohóckodások se jönnek be, mindenki nevetett a hülyeségeken amiket összehordott, én és a vőlegényem csak néztünk egymásra, hogye zeknek ez tényleg vicces?( és 80 ezer forint volt, hogy eljöjjön oda bohóckodni) A bolond menyassoznyról ne is beszéljünk. Mindenki szakadt meg a röhögéstől, csak nekünk nem tetszett. Nem zavart ez engem ott, de a sajátomon nem akarok ilyet. Nálunk lesz egy együtes, de nem lakodalmas együttes, hanem funky, ők fognak játszani néhány dalt, azonkívűl gépről fog menni jó zene( nem tüctüc de nem is mulatós). Komoly, szép, meghitt esküvőt akarok, nem bohóckodást. Miért baj ez? Mindenki beleköt mindenbe... Hogyn miért nem lesz élő zene? Miért nem lesz vőfély, miért nem lesz bohóckodás egész este... Elszomorít már az egész. Nem tudom, hogy csináljam, hogy minden jó legyen.


2011. aug. 15. 10:36
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Hát igen mert az nagyon f*sza hogy a sereglet jól érzi magát,csak az eskővő a párrol kéne szóljon nem a rokonok szórakoztatásáról.És elég szar mikor egy unott pofájú pár ül a sok szórakozó között,és kivánja hogy legyen vége minél előbb,és úgy emlékszik vissza az esküvőjére hogy mindenki jól érezte magáát csak ők nem és szar volt.
2011. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jól kell éreznie magát. Voltam már sznob esküvőn, imádtam, csodálatos volt az egész, én is olyat akarok. Szépen összekombinálták és mindenki jól érezte magát. Vagy ha valaki annyira nem egyezik a vendégeivel, akkor házasodjanak össze és menjenek el bulizni. Akkor ők jól érezték magukat.

Mert így a vendégek haza fognak menni. Annak meg szintúgy nincs értelme, pénzkidobás.


Amúgy 69%-os, én egyetértek azzal, hogy nem jó a vonatozás és bohóckodás,de a tiédhez hasonló primitív választ ritkán olvasok. Butának nevezed az embereket, holott a helyesírásod egyszerűen nevetséges és az érveid is. Röhej az egész. Ha kulturálatlannak tartasz valamit és ennek hangot is adsz, akkor legalább te magad légy kulturált.

2011. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
32%
Kulturált vagyok,de nem hallgatok dáridót,és nem röhögök ostoba vicceken.Nem állok be a sorba a sok elbutitott birka közé,és igenis fontos az esküvőn hogy a pár is jól érezze magát,mert ennyiből csinálhatunk lakadodalmat a felvonuló rokonságnak,a pár meg elmehet haza.Az esküvő nem a a rokonok meg a sok ismeretlen ingyenzabálásáról piálásáról kéne szóljon.Amúgy a kultúra épp hogy hiányzik manapság az emberekből,és bocsi de aki dáridón,és mónika són él,az esküvőn zabál iszik,riherg röhög ostoba tömegvicceken,azt én továbbra is lefogom butázni.Sorry.És ha nem tetszik kilehet...a fenekem.
2011. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

A stílusod és a tudatlanságod zavar, mert ez egyszerűen annyira szúrja a szemem, hogy el nem tudom mondani. Honnan tudod, hogy Mónika show-n meg Dáridón él? Azért mert valaki szereti a mulatós zenét és a vicceket? Nevetséges.

Mondom, hogy én is sznob vagyok a magam módján, de bunkó, lenéző és tudatlan nem.

Ismeretleneket meg nem hívok az esküvőmre. Ha pedig valakitől sajnálom az ételt és az italt,azt szintén nem hívom meg. Marha nehéz, mi?

semmi értelme, hogy csak én érezzem jól magam.

2011. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Ugy látszik az emberek a mónika sóhoz hasonlítják a mulatós zenét és igénytelennek tartják...kérdezem én akkor a 100 tagú cigányzenekar?az igénytelen?mert sztem nem.(nem azt mon dom h hivjátok azt,csak egy előző hsz-re reagáltam)
2011. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Látom akkor nem csak az én szememet böki ez a valótlan baromság :)
2011. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Ma 16:06 teljesen igazad van!

Nekem az első ami eszembe jutott erről a habzó szájú gyűlölködő hozzászólásról, az az volt, hogy talán ezek a buta birkák nem a te meghívottjaid, barátaid és rokonaid? Kérlek, te olyan jól nevelt vagy ne is menj el se szülinapi, se házibulira, ingyen zabálni mész ennyi erővel te is, ne is táncolj, minek állsz be a táncolók sorába, szerintem röhejes ahogy szórakozol, jobb ha az emberek hozzád se szólnak, mert buta vagy, ordít rólad az "értelem"... rosszul esik, ugye? Azért mert te nem úgy szórakozol mint más, attól még a többiek nem lesznek mind hülyék, de persze csak te vagy az okos, te vagy a szint....

2011. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Ajj, hagyd a francba:) Szerintem teljesen igazad van, herótom van az ilyen bugyuta dolgoktól. Temetési hangulat? Akkor mit szólnának/szólnátok az én tervemhez? Eltökélt tervem, hogy csak ők jöhetnek szóba, ha esküvői zenélésről van szó:

[link]

Érdemes belehallgatni, de a lényeg, hogy komolyzenét játszanak. Nekem ez tetszik, ha a vőlegényemnek is tetszeni fog, nem érdekel a násznép mit szól hozzá (egyébként sanszos, hogy szeretni fogják, nem sznobok, csak igényük van a jó zenére, és a puruttya falusi humorra nem vevők)

Itt vannak a zenék: [link] #!__page-4

Szerintem szép, kiskorom óta rajongok a komolyzenéért, a középkori stílusokért, teszek rá, az én és a párom nagy napja lesz:) Akinek nem tetszik, csinál magának ínyére valót. Szóval ne foglalkozz, csak a saját ízlésetekkel! Akinek nem tetszik/leszólja, nem muszáj ingyen enni-inni, el lehet menni (amúgy is ismerős nekünk ez a szöveg:D)

2011. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

19:01-es vagyok

Nem nézem le a falusiakat, mielőtt belémkötnétek:)

Szép, elegáns esküvőt akarok, és abba nem fér bele az idióta humor, meg erőltetett játékok, stb. Plusz ilyesmi stílusú esküvőm lesz, tehát nem is passzolna.

Nektek pedig sok boldogságot! (ez lemaradt)

2011. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
aki a zenét linkelte: a travel&living csatornán(asszem) ment egy műsor ahol esküvőket mutattak hogy egy adott keretből hogyan szervezik meg,és ott volt egy ilyen barokk stílusú esküvő.csodálatos volt!!!egyedi de mégse unalmas és zenegépes.
2011. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!