Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy én komoly esküvőt...

Baj, hogy én komoly esküvőt akarok, nem bohóckodást?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell se vőfély, se bolond menyasszony, se bugyuta játékok, se együttes( ha lehet annak nevezni, az ilyen lakodalmas triókat)

Most voltunk egy esküvőn és hát annyira messze állt tőlem az egész ezekkel, én nem akarok ilyesmit. Az együttes többet piált meg evett, mint énekelt, sokáig nem volt semmiféle zene. Ezek a vőfélyes bohóckodások se jönnek be, mindenki nevetett a hülyeségeken amiket összehordott, én és a vőlegényem csak néztünk egymásra, hogye zeknek ez tényleg vicces?( és 80 ezer forint volt, hogy eljöjjön oda bohóckodni) A bolond menyassoznyról ne is beszéljünk. Mindenki szakadt meg a röhögéstől, csak nekünk nem tetszett. Nem zavart ez engem ott, de a sajátomon nem akarok ilyet. Nálunk lesz egy együtes, de nem lakodalmas együttes, hanem funky, ők fognak játszani néhány dalt, azonkívűl gépről fog menni jó zene( nem tüctüc de nem is mulatós). Komoly, szép, meghitt esküvőt akarok, nem bohóckodást. Miért baj ez? Mindenki beleköt mindenbe... Hogyn miért nem lesz élő zene? Miért nem lesz vőfély, miért nem lesz bohóckodás egész este... Elszomorít már az egész. Nem tudom, hogy csináljam, hogy minden jó legyen.


2011. aug. 15. 10:36
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen nem. De ezen miért húzod fel mgad? :)
2011. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
68%

Kaptál 4 választ és mindegyikre hevesen reagáltál. Kérdeztél a többiek meg elmondják a véleményüket. :S

Az én véleményem (már ha érdekel és ezért tetted fel a kérdést) a vendégeknek is jól kell érezniük magukat. Ez egy szokásos esküvő vőféllyel bohockodással. Nekem sem a szívem csücske a mulatós, de esküvőn elfér simán! nevetni meg csak kell!!!

2011. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg vegyük alapul a filmekben látott esküvőket. Valami olyannak képzelem el amit leírtál. Ezek a hülyeségek engem is idegesítenének, boldog vagyok én anélkül is hogy valaki vicces dolgokat mesél 0-24. Meg van elég szokás amit átvehetsz az ilyen esküvőkről, ami épp tetszik, és akkor mindenki megkapja amit akar. Szóval szerintem jó ötlet :)
2011. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Figyelj ez a ti esküvőtök,és a ti döntésetek! :)

Ha nektek a fent leírt dolgok tetszenek akkor hajrá,senkinek nincs hozzá semmi köze. Akinek nem tetszik nem megy el.


Személy szerint nekem nem tetszik az ötlete,de mindenki más! :)

Sok boldogságot! :)

2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Nem baj. Igazából azt kell eldöntened, h az esküvődön te akarod-e jól érezni magad, v a vendégeket akarod szórakoztatni... :D Bár az is lehet, h a meghívottak is kedvelik azt, amit te... vagyis az előbb említettek egyszerre teljesülnek. :)

Én pl ezért sem fogok házasodni. Ha mégis, az kettesben lesz, vendégseregtől mentesen. :)

2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Azért, mert 3 napja azt hallgatom a szülőktől, hogy nem csinálhatom vőfély nélkül, meg legyen bolond menyassozny, meg menyassozny kikérés meg ilyenek. Nekem ezek nem tetszenek. És már előre kiborít az egész, már ott tartok, hogy elgszivesebben lefújnám, csak már kifizettünk egy csomó előleget. Az miért lenne jobb, hogy úgy csináljam, hogy frászom legyen az egésztől, csak, hogy a falusi rokonoknak jobb legyen? Mennek ők évente ott lagziba, hallathatják a mulatóst, meg a vőfély idiótaságait.

Abszolút nem vagyok konzervativ, sőt... De azt akarom, hogy mi és a barátaink is jól érezzük magunkat, ne üljünk faőpfával, míg az ismeretlen falusi rokonok jót szórakoznak.

2011. aug. 15. 10:55
 17/51 anonim válasza:

én és a barátom hasonló típusúak vagyunk, mint ti :) (nem is hittem volna, hogy van hasonló pár)

én tökéletesen megértelek! mi még nem akarunk házasodni, de már megfordult a fejünkben, hogy vajon milyen is lenne.. mi sem szeretjük ezeket a bohóckodásokat, a szokásos mulatós zene pedig végképpen távol áll tőlünk.

Azért kötnek bele mások, mert az én szerény véleményem és tapasztalatom az, hogy az emberek egy része nem nyitott az új dolgokra. Szerintem jó dolog ha van valami új, szokatlan, meglepő, nem az a szokásos forgatókönyv, tudod, hogy mi következik..abban nincs semmi különleges.

Hallottam egy házaspártól egy jó tanácsot: ők is tökéleteset akartak, de annyira elvoltak foglalva azzal, hogy mindenki jól érezze magát, hogy végül szerintük nem volt az igazi. Azt mondták, ha újra csinálnák az egészet csak azzal foglalkoznának, hogy nekik mi a jó, nem pedig másoknak megfelelni ill. mi a szokás, stb.

Szóval az a fontos, hogy Ti jól érezzétek magatok, minden és mindenki csak a második, hiszen ez mégis csak a Ti napotok!

2011. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

Szerintem a ti esküvőtök, az számít a legjobban, hogy ti jól érezzétek magatokat. De túl hosszú lakodalomra ne számíts, mert a vendégek halálra fogják unni magukat és nem maradnak sokáig.

Mi azért a lagzink szervezésekor odafigyeltünk arra is, hogy azért a vendégek is jól szórakozzanak.

De azért inkább arra törekedjetek, hogy nektek legyen egy örök emlék. Ha meg a vendégek hamar lelépnek, legalább ki tudjátok rendesen pihenni az esküvő fáradalmait.

2011. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Ez a te esküvőd lesz, úgy csinálod ahogy akarod.

De: vőfély sztem is kell. Kell valaki aki tereli a násznépet, aki bemondja hogy most jön a kaja, aki egy ceremónia mester. Azt meg lehet vele beszélni, hogy nem akarsz ilyen idióta játékokat (azok nekem sem jönnek be, mert sztem sem viccesek) de a fentebb leírt dolgokat valakinek meg kell csinálnia. Vagy ha nem akarsz semmiféle képpen, akkor egy nagybácsi (vagy bárki) legyen aki a szószóló. A bolond menyasszony dolog sem feltétlenül kell, az sem tetszik nekem.


Én legutóbb ahol voltam ott volt vőfély, de elmondott pár verset, bekonferálta a kaját, meg ilyesmi. Nem volt se játék, se bolond menyasszony, se semmi ilyesmi.


Mondjuk az is ide tartozik, hogy nem mindegy milyen lagzitok lesz. 150-en lesztek, vagy 20-an. Mert egy nagyobb násznéphez kell vőfély, 20 emberhez felesleges. A menyasszony kikérés meg szokás.


22/L

2011. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

De miért unnák halálra magukat? Nagyon jó zene lesz, olyan, amit mindenki szeret, amire lehet bulizni, amire lehet táncolni, amint mindenki élvezni fog. Miért lenne jobb mulatós, ami a vendégek 20%ának tetszene csak? És az esküvőről meg csak nem mennek haza, mert nem lesz vőfély, meg bolondmenyassozny.

Nálunk is lesz pár mulatós szám, hogy midnenki meg legyen elégedve.

2011. aug. 15. 11:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!