Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy én komoly esküvőt...

Baj, hogy én komoly esküvőt akarok, nem bohóckodást?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell se vőfély, se bolond menyasszony, se bugyuta játékok, se együttes( ha lehet annak nevezni, az ilyen lakodalmas triókat)

Most voltunk egy esküvőn és hát annyira messze állt tőlem az egész ezekkel, én nem akarok ilyesmit. Az együttes többet piált meg evett, mint énekelt, sokáig nem volt semmiféle zene. Ezek a vőfélyes bohóckodások se jönnek be, mindenki nevetett a hülyeségeken amiket összehordott, én és a vőlegényem csak néztünk egymásra, hogye zeknek ez tényleg vicces?( és 80 ezer forint volt, hogy eljöjjön oda bohóckodni) A bolond menyassoznyról ne is beszéljünk. Mindenki szakadt meg a röhögéstől, csak nekünk nem tetszett. Nem zavart ez engem ott, de a sajátomon nem akarok ilyet. Nálunk lesz egy együtes, de nem lakodalmas együttes, hanem funky, ők fognak játszani néhány dalt, azonkívűl gépről fog menni jó zene( nem tüctüc de nem is mulatós). Komoly, szép, meghitt esküvőt akarok, nem bohóckodást. Miért baj ez? Mindenki beleköt mindenbe... Hogyn miért nem lesz élő zene? Miért nem lesz vőfély, miért nem lesz bohóckodás egész este... Elszomorít már az egész. Nem tudom, hogy csináljam, hogy minden jó legyen.


2011. aug. 15. 10:36
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Egyetértek, az ilyen esküvőket én sem szeretem, persze ha elhívnak elmegyek és jó képet vágok, de saját magamnak ilyen nem kéne.

Akinek ez nem tetszik, az ne menjen el, ez a ti napotok, a vendégek meg ehhez alkalmazkodjanak.

Más a ti kedvetekért se hív olyan zenekart amelyik nektek tetszik, nektek is a ti ízlésteek kell hogy számítson.

2011. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Mi falun tartottunk a 60személyes csendes esküvőt.gondolhatod mi ment itt 3napig,mindenki kritizált engem meg baromira nem érdekelt.

Nem volt vőféjünk, a zenekar bemondta mikor indulunk a szertartásra,stb,ezt előre megbeszéltük velük.

A zene vegyes volt,ilyen is olyan is.

Nem volt kamerás(egy barátunk örökitett meg kb egy órát az egészből) és semmi kötelező cucc,nem volt lánykikérés sem.

Ami mindenkinek megdöbbentő volt,nem volt menyecsketánc sem,ezt a vendédek előre tudták,ne ott érje őket a meglepetés.

Szép esküvőnk volt,meghitt családi pont olyan mint amilyet elképzeltünk a párommal.

2011. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem igazad van, némi körültekintéssel.

Mi anno ugyanígy éreztünk. Aztán szépen körbekérdeztük a vendégeket, hogy ők milyet szeretnének. Vőfély nálunk sem volt, de ki volt nevezve egy ember, aki tájékoztatta a vendégeket az elkövetkezőkről. A lánykikérés úgy nézett ki, hogy a párom megérkezett hozzánk a rokonaival, és aláírt egy menyasszony átadás-átvételi vicces irományt, amit én csináltam (és előtte ő is látta). Anya felovlasta, majd aláírták, mindenki jót mulatott :) Nem volt bolondmenyasszony (azt sem tudom, hogy mi azt). Mulatóst játszottunk CD-ről 1 órán át, mert a férjem nagyija szerette volna. Amúgy körbekérdeztünk, hogy kinek milyen az ízlése, lehetett az esküvős honlapunkon zenét kérni, így tudtuk, hogy kb. mit szeretne a vendégsereg. Ebből kiválogattuk azt, ami nekünk is kedvünkre volt, és azt játszottuk, ill. olyan stílusút játszottunk. Nálunk CD-ről ment minden. A kajában is kikértük a vendégség véleményét, konkrétan a honlapon megszavaztattuk a kaját, körbe kérdeztük, hogy van-e cukros, tej vagy lisztérzékeny,s tb.

Meg lehet ezt úgyis csinálni, hogy kombinálod a vendégsereg és a saját ízléseteket. Aki azt mondja, hgoy ez a te napod, annak igaza van, de azt sem szabad elfelejteni, hogy a vendégek miatt szervezed az esküvőt, a lagzit, tehát nekik is jól kell érezniük magukat :)

sok sikert!

2011. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Utolsó:jó ötlet a honlap:)))

kár h nem jut mindenki nethez,de tényleg jó a szavazás!!

2011. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Én is utálom az ilyen,buta emberek tömege röhög a buta viceken esküvőket,piálnak zabálnak,megy a dáridó,mert enyi az örömük az életben,de lehet esküdni két tanúval is.
2011. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Nekem a halálom még a vonatozás... A világból ki lehetne kergetni vele.
2011. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

Jaja :D Azt én is nagyon utálom. Szombaton elbújtam, mikor kezdték a masinistás nótát, nehogy befogjanak.

Amúgy a bolondmenyassozny az az, hogy mikor jön a vőlegény kikérni a lányt, akkor nem a lány jön ki, hanem egy menyasszonynak felöltözött, kisminkelt balik. Aztán még a lagzin is táncol a vendégekkel a menyassozny tánc előtt, meg hülyéskedik.

2011. aug. 15. 14:01
 38/51 anonim ***** válasza:

Szerintem az ízléses humor kell az esküvőn. Természetesen attól én is rosszul vagyok amikor a "farok" meg a d.gás a központi téma egész "álló" este. Amikor a násznép nem tud leszakadni erről a témáról az már elég gáz. De valami aranyos, humoros vicces játék ellen nincs kifogásom.

A zenével kapcsolatosan a zenekar tud játszani nem csak mulatóst is, edda, republik, jobbaknál akár ACDC, ABBA is van a repertoárban...

ÉS igen a vendégekről is szól az este, nem csak Rólatok:)

Sok boldogságot

2011. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

A játékok nekem sem tetszenek, de ehhez semmi köze a lakhelynek.

Az én esküvőmön sem lenne. Mulatós zene is csak kevés, mert az idősebb rokonok is érezzék jól magukat, de azért nem az menne egész este.

Viszont én igényes vagyok, nálam hangszer lesz,nem CD. Legalább az esküvőmön legyen élő zene. Léteznek nagyon jó zenekarok.

Viszont egy zenekarnak nem feladata a rendezvényszervezés, az ő dolguk a zene szolgáltatása. Szét fognak széledni a vendégeid, láttam már ilyen esküvőt. Úgy is kérhetsz vőfélyt, hogy nem lesznek játékok és vicces szövegek.

2011. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi de semmi baj nincs ezzel :)

engem pl kiver a víz a hejbabámgyereacsárdába típusú zenétől és a körbeforgatjuk a menyasszonyt típusú táncoktól is :D


én pl. kosztümös esküvőt szeretnék középkori jelleggel lenne kaja + előzene is :)

és egy esküvőn lehetnek másfajta játékok is mint amiket a vőfély szokott kitalálni, szóval meg lehet ezt értelmesen oldani :)


a baj igazából az hogy a legtöbb pár úgy áll hozzá hogy csak "a vendégek érezzék jól magunkat" azért az is fontos hogy én is jól érezzem magam nem ?:D

2011. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!