Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy én komoly esküvőt...

Baj, hogy én komoly esküvőt akarok, nem bohóckodást?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell se vőfély, se bolond menyasszony, se bugyuta játékok, se együttes( ha lehet annak nevezni, az ilyen lakodalmas triókat)

Most voltunk egy esküvőn és hát annyira messze állt tőlem az egész ezekkel, én nem akarok ilyesmit. Az együttes többet piált meg evett, mint énekelt, sokáig nem volt semmiféle zene. Ezek a vőfélyes bohóckodások se jönnek be, mindenki nevetett a hülyeségeken amiket összehordott, én és a vőlegényem csak néztünk egymásra, hogye zeknek ez tényleg vicces?( és 80 ezer forint volt, hogy eljöjjön oda bohóckodni) A bolond menyassoznyról ne is beszéljünk. Mindenki szakadt meg a röhögéstől, csak nekünk nem tetszett. Nem zavart ez engem ott, de a sajátomon nem akarok ilyet. Nálunk lesz egy együtes, de nem lakodalmas együttes, hanem funky, ők fognak játszani néhány dalt, azonkívűl gépről fog menni jó zene( nem tüctüc de nem is mulatós). Komoly, szép, meghitt esküvőt akarok, nem bohóckodást. Miért baj ez? Mindenki beleköt mindenbe... Hogyn miért nem lesz élő zene? Miért nem lesz vőfély, miért nem lesz bohóckodás egész este... Elszomorít már az egész. Nem tudom, hogy csináljam, hogy minden jó legyen.


2011. aug. 15. 10:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
42%
Mert sokan ezt életük legboldogabb napjaként képzelik,el,ami együtt jár a vidámsággal,és nem temetési hangulatot akarnak.Ezért.Most üljenek ott vigyázzban?
2011. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
55%
én egy ilyen esküvőn tuti unatkoznék, ha olyan lenne mint egy mise...
2011. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Mivan??? Temetése hangulat? Mi az égről beszélsz? Mondtam én ilyesmit? Lesz zene, lesz kaja, pia, tánc, azt akarom, hogy mindenki jól érezze magát, de utálom az ilyen hülye lakodalmas játékokat, bohóckodást, mulatóst. Nem hiszem, hogy csak márminálunkbabámra lehet bulizni. Itt is akkor szórakozott mindenki, mikor mást játszottak, mulatósra alig táncolt pár öreg.
2011. aug. 15. 10:41
 4/51 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszéltek, olvassátok már el amit írtam, vagy nehezen megy az olvasás?
2011. aug. 15. 10:42
 5/51 anonim ***** válasza:
67%

hát lehet,hogy ti máshogy gondoljátok,de attól még szerintem ez nem hülyeség..Ti meg szerintem túl "befarsultak" vagytok,de természetesen mindenkinek más tettszik..

DE egyébként a lakodalomnak ez a lényege..

A meghitt dolog a templomi esküvő,de utána mindig szokás megünnepelni..

2011. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
OLVASSÁTOK MÁR EL AMIT ÍRTAM BASSZUS? MIELŐTT VÁLASZOLTOK!!!!! Nem mondtam, hogy nem lesz ünneplés, csak, hogy nem mulatósra. Csak arra lehet? Én is utálom, a vőlegényem is, a barátaim is.
2011. aug. 15. 10:45
 7/51 anonim ***** válasza:
60%

A 10:42-es reakciód alapján nem egy könnyű eset vagy.

Sztem vagy TE érzed magad jól, vagy az esküvő résztvevői.

Dönts, és tégy asszerint. ennnyi....

2011. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Hogy ne húzzam fel magam, mikor kérdezek valamit, de arra se méltatnak, hogy elolvassák, amit írtam.

Szerintetek tényleg csak az a jó lagzi, ahol végig mulatós megy?

Várom pestiek válaszát is...

2011. aug. 15. 10:48
 9/51 anonim ***** válasza:
56%

DE most mit vagy felháborodva? Mindenki elolvasta amit írtál,és a leírtak alapján nekünk az jött le,hogy ilyen befarsult konzervatív emberke vagy..

Azért tettél fel kérdést,hogy megerősítsenek abban,hogy igazad van? Lehet,hogy valaki ír hasonlót, nekünk nem tettszett.. A véleményünkre voltál kiváncsi, mi válaszoltunk.. nem értem mi a problémád

2011. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezzel nincs semmi probléma. A mulatóst én is utálom, nálatok pedig egyébként is lesz élő zene is, nem? Hívtok funky zenekart, aztán pedig olyan számok lesznek, amikre táncolni is lehet.


Semmi probléma nincs az esküvői bulitokkal, egyébként is, az a legfontosabb, hogy ti, te és a vőlegényed jól érezzétek magatokat!

2011. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!