Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy én komoly esküvőt...

Baj, hogy én komoly esküvőt akarok, nem bohóckodást?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell se vőfély, se bolond menyasszony, se bugyuta játékok, se együttes( ha lehet annak nevezni, az ilyen lakodalmas triókat)

Most voltunk egy esküvőn és hát annyira messze állt tőlem az egész ezekkel, én nem akarok ilyesmit. Az együttes többet piált meg evett, mint énekelt, sokáig nem volt semmiféle zene. Ezek a vőfélyes bohóckodások se jönnek be, mindenki nevetett a hülyeségeken amiket összehordott, én és a vőlegényem csak néztünk egymásra, hogye zeknek ez tényleg vicces?( és 80 ezer forint volt, hogy eljöjjön oda bohóckodni) A bolond menyassoznyról ne is beszéljünk. Mindenki szakadt meg a röhögéstől, csak nekünk nem tetszett. Nem zavart ez engem ott, de a sajátomon nem akarok ilyet. Nálunk lesz egy együtes, de nem lakodalmas együttes, hanem funky, ők fognak játszani néhány dalt, azonkívűl gépről fog menni jó zene( nem tüctüc de nem is mulatós). Komoly, szép, meghitt esküvőt akarok, nem bohóckodást. Miért baj ez? Mindenki beleköt mindenbe... Hogyn miért nem lesz élő zene? Miért nem lesz vőfély, miért nem lesz bohóckodás egész este... Elszomorít már az egész. Nem tudom, hogy csináljam, hogy minden jó legyen.


2011. aug. 15. 10:36
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
De én nem akarok semmilyen mondókát meg versikét. Majd látják az emberek, hogy jön a kaja, vagy bemondja az együttes mikrofonba, nem hiszem, hogy ez akkora gond lehet. Kb 80 ember lesz.
2011. aug. 15. 11:07
 22/51 anonim ***** válasza:

Viszont most úgy eszembe jutott, hogy ha olyan lagzit csináltok, ami nektek tökéletesen megfelel, de a vendégek nem érzik jól magukat, az a ti hangulatotokra is rá fogja nyomni a bélyegét. Még azzal nincs is gond, ha nem lesz bolondmenyasszony, meg mindenféle bohóckodás, de az, hogy szerinted majd mindenféle "jó" zene megy, attól lehet, hogy a vendégeknek nem fog tetszeni. Ha a helyedben lennék, azért zenét mindenképp úgy válogatnék, hogy azért legyen aki táncol rá, az idősebb korosztályból is. Mert vérciki lesz, ha megy a zene és mindenki csak ül végig fapofával, már beszélgetni sem tudnak miről és csak feszengenek ott nagy kínosan. Akkor hiába lesz minden nektek nagyon szuper, ti is kellemetlenül érzitek majd magatokat, szerintem.

De a ti dolgotok, a ti döntésetek.

ma 11:01 voltam

2011. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
akkor a zenegépet állitsd be előre,különben mindenki ugy is a mulatóst fogja kérni....
2011. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

ma 11:05


Ja, bocs, most olvastam. Így szerintem oké. Vőfély helyett viszont valakit kérjetek meg a családból, hogy főleg az elején kicsit irányítsa a vendégeket, foglalkozzon velük, hogy ne legyen kavarodás és meg is van oldva.

ma 11:05 voltam megint

2011. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Társaságtól függ sztem. Nekem is a hajam égnek áll a mulatóstól meg az ilyen undorító disznóvicc alapú vagy legalja IQ nulla poénokon alapuló játékoktól (pl. én sosem láttam abban poént, hogy az ifjú férj szorítson a lába közé répát, és a menyasszony harapjon belőle... nem tartom magam túl konzervatívnak, de ez azért mégsem egy ilyen alkalomra való), de nem mindentől zárkózom el (pl. kívánságlufi... házaspárbaj is jöhet, ha aranyosak, tényleg viccesek és kulturáltak a kérdések... menyasszonyrablás szintén úgy, hogy a zálogfeladat nem pajzán vagy tortadobálás-szintű). Amilyen ismeretségi köröm van, ott egészen biztos nem a vőfélyt és tipikus lagzis játékokat követelő, mulatósmániás emberek lennének többségben. Szval lehet, hogy nálatok a nagy többségnek túl furcsa lesz a lakodalmatok... de sztem inkább legyen az, hogy ők morognak egy kicsit, nem az, hogy az esküvőtök nem olyan, amiben ti jól éreznétek magatokat. Mindenesetre arra törekedjetek sztem, hogy jól be legyen osztva az idő, ne legyenek üresjáratok (tehát vmi mégiscsak töltse ki azt az időt, amit a többi lagzin a játékok foglaltak el)... és ennyi. Funkyzenére sztem tök jól lehet mulatni... a legtöbb embernek úgyis az lesz a lényeg, hogy vmi olyan zene legyen, aminek legyen ritmusa, és lehet rá táncolni. Mondjuk sztem beszéljétek meg a zenekarral, hogy legyenek a repertoáron olyan számok is, amik vmivel ismertebbek, mert aki nem nagyon hallgat zenét, vagy idősebb, az emiatt nyafoghat maximum...
2011. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj, én nagyon felhúztam magam rajtad!!!! Kezdődjön ott, hogy úgy lenézed a vidékeket mint a sz*rt! Csodálom hogy ezt még nem szólta meg itt senki! Miért beszélsz ilyen lekezelően a falusi rokonaidról? És az a "várom pestiek válaszát is..." egy kicsit sem sértő, főleg úgy hogy előtte mindegyik válaszolóba belekötöttél, és mivel nem tetszett a válaszuk amik megjegyzem teljesen normális válaszok voltak, hát gyakorlatilag le vidéki hülyézted őket.... Tudod, úgy szervezed az álomesküvődet ahogy akarod, de az ilyen berakom a Cd-t a lejátszóba lakodalmak sose sülnek el jól...... az élőzenét nem helyettesítheti. Nem a zenekarokat kell szidni, válassz olyan zenekart, amelyik sok stílust is játszik, mert bizony vannak olyanok is, akik nem csak a mulatóst löketik egész este.... nem reklám, de a mi "csapatunk" pl. neotont, abbát, boney M-et és még sok sok nagyon jó nem mulatós zenét játszik

Üdv: egy lakodalmas zenekar énekesNŐJE

2011. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Legyen olyan zene amilyet Te akarsz, maximum utána a rokonok mondogatni fogják egymás között, hogy milyen rossz volt.. Mert ahhoz szoktak az emberek, hogy egy esküvőn azok a zenék mennek ami neked nem tetszik. Én megértelek, mert mindenki megszokott egy dolgot, a mulatós zenét, a tányértörést a mindenféle játékokat és ha ez nincs meg, vagy más van, eltérő ezektől akkor már fel van háborodva mert nem képes az újat befogadni. Csak abba senki nem gondol bele, hogy a házasulandó pár nem a vendégeknek rendezi az esküvőt hanem maguknak..
2011. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Mi az a bolondmenyasszony?
2011. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

A zenekar a vacsi után szokott jönni,elvárod tőlük hogy ők konferáljanak?ez nem tartozik ám bele a kifizetett díjba!!


Amugy miböl gondolod h nincs pesti a válaszolók között??

2011. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj, ha neked ez tetszik. Én szeretnék bohóckodást, és én is az ezekbe tartozom, mert nekem is tetszik. Ettől függetlenül szép lehet a tiéd is, az is tetszene. Ne foglalkozz mások véleményével. Ha neked így jó. A vőfély tényleg nem kötelező, de mivel a zene változatos lesz, szerintem egy két mulatós azért beleférne. De a te döntésed, úgy csináld, ahogy neked jó :D Sok boldogságot!
2011. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!