Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyen rá a férjemet,...

Hogy vegyen rá a férjemet, hogy fürödjön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már. Hetente max kétszer fürdik meg és ez a jobbik eset. Mostanában nagyon izzadós lett és nem zavarja. Ha hazajön a munkából, nem fürdik, hanem leül enni és és tévézik. Izzadtan és büdösen fekszik be az ágyneműbe. Nem győzőm cserélni. És mivel napok telnek el két zuhany között, úgy, hogy konkrétan át se öltözik, csak leveti a nadrágját itthon, ugyanabban az pólóban és alsógatyában van napokig. A fog és hajmosást meg se említem. Igazából a szájszaga a legkellemetlenebb. Csodálkozik, miért nem akarom megcsókolni...Brutális. Nincs rá szó. Ha jól emlékszem hétfőn vettem rá utoljára, hogy fogat mosson. Azóta hagyma, szalonna, lecsó, sör volt minden. Az utóbbi egy évben lett ilyen. Mindig nagyon pedáns volt és igényes. Nem tudom mitől fordult meg vele a világ, de eddig bírtam nem tovább. Mit tegyek? Van valakinek eligénytelenedett férje?
2011. aug. 11. 18:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon undorító lehet

mindenképp ágyazz meg neki valahol máshol, mondd meg neki, hogy egy koszos disznóhoz te nem fogsz hozzáérni

2011. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
89%
?? Megérdemled...nem akarom megbántai....jesszusom !!! Komolyan nem bírod kinyitni a szádat? A minimum az lenne hogy leüvöltöm a zsíros haját, hogy büdös vagy b@zd meg! Te felnőtt vagy egyébként? Vagy neked is mi bajod? Nyomd a kezébe a tusfürdőt,sampont, fogkrémet, és közöld hogy vagy ők is maradnak, vagy vele együtt mehetnek. Igénytelen büdös és izzadt a párod? És te nem mersz szólni?? Komolyan az eszem megáll az ilyen díszfeleségektől...
2011. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem vagyok díszfeleség, de tudod, az utóbbi egy évben, szépen, kérlelve, hangosan, üvöltözve, finoman és agresszívan, mindenhogy megpróbáltam, amire kaptam egy "Jóvanna" választ és ezzel el volt intézve a dolog. Próbáltam már becsábítani a zuhany alá, de estefele mikor már tévézik, semmi nem fontosabb a műsorainál. Vetten egy csomó márkájú és illatú tusfürdőt, hátha megtetszik neki valamelyik és használni fogja. A vicc az egészben az, hogy anyósomat se zavarja,amikor látogatóban van. Nem kell lehurrogni. Ki tudtam nyitni a számat.
2011. aug. 12. 06:09
 34/38 anonim ***** válasza:

Az enyém is hajlamos erre :(

Először is közöltem vele, hogy addig nem kap enni amíg meg nem fürdött! Majd mondtam neki, hogy ha én oda tudok figyelni magamra, akkor tiszteljen már meg annyival, hogy odafigyel magára, mert én elsüllyednék szégyenemben ha büdös lennék, ha meg még meg is jegyezné világgá mennék. Mert bizony szégyen az, hogy ennyire nem figyel magára, és ezáltal rám sem. És bizony valamelyik nap BOGRÁCSOLÁS UTÁN akart volna belefeküdni az ágyba! Na azt már nem! Megfogtam a kezét, és irány a zuhany! Beálltunk mind a ketten és megfürdettem!

Nincs mit tenni, beszélj vele, hivatkozz magadra! Igenis tiszteljen meg azzal, hogy ápolt!

2011. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ajjjaaaj. Itt az a baj, hogy nem volt ilyen és ilyen lett. Itt valami van a háttérben, amit neked kéne kideríteni. És ráadásul fiatal! Idősek között előfordul ilyen, de ilyen fiatal, dolgozó, nem hajléktalan emberről nem egyszerű elképzelni az ilyet, valami történhetett vele. Szerintem nem veszi komolyan, hogy próbálod a tudtára hozni, hogy büdös és fürödjön. Emiatt én is olyan drasztikus megoldást javaslok, hogy egyszerűen ne feküdj le mellé, ha van külön szoba, akkor oda feküdj le, ha nincs, akkor valami megoldást találj erre. Ha valami drasztikus dologgal próbálod felhívni a figyelmét a problémára, talán kapcsol. Úgy látszik a beszélgetést (a finomat és a durvát) nem veszi komolyan (jóvanna.....).
2011. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ha más megpróbáltad a szép és csunya szót,és semmi nem segitett,jöhetnek a drasztikus lépések-

-adj ultimátumot,amit TÉNYLEG TARTS BE! Ha nincs fürdés nincs szex,vagy költözz el.

-én kutyatálban a földön tálalnék neki,nincs fürdés,nincs asztalnál evés.

-én egy szalmaszálat nem tennék neki keresztbe,nemhogy még ki is szolgáljam,ha ő ennyire nem képes.

-legvégső esetben a nyakonöntés paradicsompürével,vagy bármi mással sem rossz.

Egyébként van egy rossz hirem,ilyen palik nem szoktak változni a szép szótól,ha nem válnak be a drasztikus módszerek,kezdhetsz csomagolni,ha nem akarod büzben leélni a maradék éveidet,ugy hogy egy elhizott undoritó disznót szolgálsz ki.

Egy kérdést feltehetek? Te képes vagy vele lefeküdni??!

2011. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy el fogod hagyni, mert te nem egy igénytelen férfihez mentél hozzá.

Egy gyerek is tudja, hogy ez alap higiéniai követelmény.

Hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek is.

2011. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom...mondjuk az rosszabb volt merz efy dagadt sertéssel csalt....
2014. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!