Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyen rá a férjemet,...

Hogy vegyen rá a férjemet, hogy fürödjön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már. Hetente max kétszer fürdik meg és ez a jobbik eset. Mostanában nagyon izzadós lett és nem zavarja. Ha hazajön a munkából, nem fürdik, hanem leül enni és és tévézik. Izzadtan és büdösen fekszik be az ágyneműbe. Nem győzőm cserélni. És mivel napok telnek el két zuhany között, úgy, hogy konkrétan át se öltözik, csak leveti a nadrágját itthon, ugyanabban az pólóban és alsógatyában van napokig. A fog és hajmosást meg se említem. Igazából a szájszaga a legkellemetlenebb. Csodálkozik, miért nem akarom megcsókolni...Brutális. Nincs rá szó. Ha jól emlékszem hétfőn vettem rá utoljára, hogy fogat mosson. Azóta hagyma, szalonna, lecsó, sör volt minden. Az utóbbi egy évben lett ilyen. Mindig nagyon pedáns volt és igényes. Nem tudom mitől fordult meg vele a világ, de eddig bírtam nem tovább. Mit tegyek? Van valakinek eligénytelenedett férje?
2011. aug. 11. 18:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal??

Fokozatos lett egyre igénytelenebb vagy hirtelen???

2011. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%
Férfiből van,így egyszerű a dolgod.Fogod magad,leülteted,szemébe mondod egyenesen,hogy nem hiszed el,hogyan tudja ennyire elengedni magát,hogy lehet ennyire igénytelen?Van kétkezi munkás a családomban,kint dolgozik a napon,mégis az első dolga,ha hazaér,hogy eszik iszik(asztalnál),aztán amilyen hamar csak lehet lefürdik..ALAP dolog.
2011. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
91%

Ha máshogy nem megy, akkor külön alvás, kerüld el, esetleg mikor a közelben van fújj illatosító sprayeket utána, hátha kicsit észbe kap.

Néha keverd bele a szexet is. Kádban, zuhany alatt szeretkezés közben nyomhatod rá a tusfürdőt, sampont :-)

Ne hagyd, hogy ilyen ápolatlan legyen, mert kihathat a kapcsolatotokra is. Eltávolodtok egymástól, szextől elmegy a kedved és hasonlók.

2011. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%

Fúj!

Pedig gondolom, hogy nem mondtad neki, hogy "nefürdjé'le!" :)


Egyébként a legegyszerűbb dolog lenne beszélni vele és megemlíteni, hogy minden normális ember tisztálkodik és te is csak akkor vagy hajlandó testi kapcsolatba lépni vele, ha ő is.

2011. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
52%

Hány éves?

És milyen iskolai végzettsége van?

Atyavilág.


Nahát tényleg ne csókold meg, egyebet meg főleg ne tegyél vele amíg nem fürdik.


Ha trükk kell:

Csábítsd a zuhany alá! Aztán minden nap amikor nem fürdik, újra csábíts oda... Előbb-utóbb csak észbe kap.

2011. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
92%
mond neki hogy egyik ismerősötök megjegyezte milyen kellemetlen szaga van de nevet nem mondasz...hátha igy felfogjs h nemcsak téged zavar...
2011. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
94%
NE adj neki enni :D Ne főzz, ne moss, ne takaríts rá. Ha ő ne képes alapvető higiéniát megtartani te mit pattogsz ott körülötte mint egy cseléd? :D Am meg mi az h nem akarod megbántani? Akkor elviseled és "boldogan" éltek?
2011. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
84%
Iskolai végzettséget nem kell össze keverni a fürdéssel Üdv
2011. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
88%
Te se fürödj meglátod mit szól hozzá..XD
2011. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
93%
én már tapasztaltam ilyet egy korábbi kapcsolatomban-hálisten a férjem imád pancsizni-ott is hirtelen,a "mézesévek" elmúltával megszűnt a tisztálkodás. a hajdani párom csak akkor volt hajlandó megfürödni és fogat mosni,ha szexre szottyant kedve,kb. heti kétszer. én egyenesen megmondtam neki,hogy fürödjön,de nem használt,úgysem akart közeledni hozzám. sőt,mondok gusztustalanabbat: rendszeresen a s..ggét vakargatta a gatyájába nyúlva,és a bepállott szag ott volt a kezén,amivel az arcomat szerette volna megsimogatni,vagy a kezemet megfogni. mondtam,hogy fúj,büdös vagy,de csak azt értem el,hogy egy idő után teljesen megszűnt köztünk az érintkezés. mentségére szóljon,hogy óriási szellemi igénybevétel alatt volt a munkájából kifolyólag,és szinte csak alkoholon és Xanaxon élt. tudtam,hogy depressziós,és ezért ilyen elhanyagolt,de nem bírtam rajta segíteni,nem hagyta,be sem ismerte a problémát,mindenre az volt a válasz: lehet jobbat keresni,ha nem felel meg. egy idő után nehéz szívvel,de szakítottam,ő pedig néhány év múlva infarktust kapott. nem tudlak semmivel biztatni. próbálj kitartani,ha szereted,és rájönni a probléma forrására,hogy megbeszélhessétek és legyőzhessétek. ha pedig nem találsz okot,akkor el kell fogadnod,hogy ő ilyen igénytelen,és eddig csak álarcot viselt-ez is előfordulhat. a külön hálószoba jó megoldás,az expasimmal ezt választottam,és az utánam lévő csaja is ezt választotta,de nem orvosolja a problémát,csak állandósítja,mert így már a zaklatásodat sem kell elviselnie,nyugodtan bűzölöghet. próbálkozhatsz a szexmegvonással is,de nálam sajna nem vált be :-(
2011. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!