Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyen rá a férjemet,...

Hogy vegyen rá a férjemet, hogy fürödjön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már. Hetente max kétszer fürdik meg és ez a jobbik eset. Mostanában nagyon izzadós lett és nem zavarja. Ha hazajön a munkából, nem fürdik, hanem leül enni és és tévézik. Izzadtan és büdösen fekszik be az ágyneműbe. Nem győzőm cserélni. És mivel napok telnek el két zuhany között, úgy, hogy konkrétan át se öltözik, csak leveti a nadrágját itthon, ugyanabban az pólóban és alsógatyában van napokig. A fog és hajmosást meg se említem. Igazából a szájszaga a legkellemetlenebb. Csodálkozik, miért nem akarom megcsókolni...Brutális. Nincs rá szó. Ha jól emlékszem hétfőn vettem rá utoljára, hogy fogat mosson. Azóta hagyma, szalonna, lecsó, sör volt minden. Az utóbbi egy évben lett ilyen. Mindig nagyon pedáns volt és igényes. Nem tudom mitől fordult meg vele a világ, de eddig bírtam nem tovább. Mit tegyek? Van valakinek eligénytelenedett férje?
2011. aug. 11. 18:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Ágyazz meg neki az udvaron és addig ne engedd be az ágyba, ameddig nem képes legalább az izzadságot lemosni magáról.
2011. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Illetve addig ne engedd be a házba.
2011. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Erkély nélküli lakban lakunk. Pedig meg tenném hidd el. Nagyon meg van kötve a kezem. :S
2011. aug. 11. 18:20
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
ne feküdj vele egy ágyban és majd ha rákérdezz hogy miért is van ez akkor elmondod neki, hogy elég igénytelen és undorodsz tőle
2011. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Fúj, Mondd meg neki. Én a helyedben be sem engedném a házba.. Tegyen le neki a földre az ágyneműt aludjon ott.. De ha nem változtatna az igénytelenségén akkor elhagynám. Keményen meg kell mondani neki..
2011. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Nem szeretném megbántani. De ha nem ért a szép szóból, lehet, hogy a külön alvás lesz a vége.
2011. aug. 11. 18:22
 7/38 anonim ***** válasza:
94%

Hú ez azt hiszem több mint igénytelenség. Itt valami más van a háttérben. Ha nem lassan érte el ezt a szintet hanem egyszer csak megváltozott akkor valami lehet benne. talán szépen kérdezgesd, kicsit úgy tünik mintha depis lenne.


párom fogat mos és irodai munkát végez, habár szaga nincs de engem is zavar ha 2 napig nem zuhanyzik. habár megmossa akkor is magát.

2011. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

ÁÁÁ én meghalnék! Akkor ezek szerint én nagyon szerencsés vagyok! Az én férjem épp, hogy belép az ajtón és megy a fürdőszobába lefürödni!

Ha mindez velem történne, én leülnék és megbeszélném vele a dolgokat!

2011. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%
Fúúj ez undorító, de vhogy ezt nem nem tudom elhinni, főleg h régen fürdött és mostmár nem...ilyen nincs vagy érdekes.
2011. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

Nincs megkötve a kezed,így még izgalmasabb. :D


Minden nap öntsd nyakon sűrített paradicsommal! Akkor muszáj lesz elmennie fürödni.

Vagy fújd be fing sprayvel,akkor csak megfürdik már, ha ő is "idegen szagot" érez.

2011. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!