Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyen rá a férjemet,...

Hogy vegyen rá a férjemet, hogy fürödjön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már. Hetente max kétszer fürdik meg és ez a jobbik eset. Mostanában nagyon izzadós lett és nem zavarja. Ha hazajön a munkából, nem fürdik, hanem leül enni és és tévézik. Izzadtan és büdösen fekszik be az ágyneműbe. Nem győzőm cserélni. És mivel napok telnek el két zuhany között, úgy, hogy konkrétan át se öltözik, csak leveti a nadrágját itthon, ugyanabban az pólóban és alsógatyában van napokig. A fog és hajmosást meg se említem. Igazából a szájszaga a legkellemetlenebb. Csodálkozik, miért nem akarom megcsókolni...Brutális. Nincs rá szó. Ha jól emlékszem hétfőn vettem rá utoljára, hogy fogat mosson. Azóta hagyma, szalonna, lecsó, sör volt minden. Az utóbbi egy évben lett ilyen. Mindig nagyon pedáns volt és igényes. Nem tudom mitől fordult meg vele a világ, de eddig bírtam nem tovább. Mit tegyek? Van valakinek eligénytelenedett férje?
2011. aug. 11. 18:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
89%
Mikor hazaér a munkábaól várd őt egy nagy vdör szappanos /tusfürdös vizzel. belép az ajtón zugy rá öntöd.
2011. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
85%

Az nem megoldás...

Mond meg neki. Miaz h nem mered megmondani? Nyuszi lehetsz, azért is meri megcsinálni, de nem értem h nem szégyelli magát előtted, sztem nem nagy szerelmet érez már irántad.

2011. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
89%

Az nem jó, hogy nem tudjátok megbeszélni a dolgokat.

Ülj le szépen vele és beszélgessetek el szép hosszasan.

2011. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Megpróbálok még egyszer hatni rá. Az a baj, hogy elég kicsi a lakás és konkrétan átvette a szagát. Amikor nincs itthon és lemegyek a boltba pl. visszamegyek a lakásba és megcsap az az izzadt testszag. Engem mindig dicsér milyen jó illatom van. Amúgy 27 éves és 2 szakmája van, de nem tudom ez miért fontos. Lehet tényleg valami lelki eredetű dolog. Megpróbálom megbeszélni Vele, mert ez így nem állapot. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 11. 19:16
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

:) Érdekes.

Mond meg neki kerek perec hogy nem azért takarítod a lakást, meg cseréled az ágyneműt hogy ő a bűzölgő testével fetrengjen benne. Ha neki kéne takarítani naponta, meg ágyneműt cserélni mindjárt jobban megbecsülné...

2011. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egy emberről, aki azért nem tisztálkodott, hogy figyeljenek rá. Nem tudom, feléd, munkahelye, baráti társaság vagy bármi felé irányul, de lehet nem tudatos figyelemfelhívás a részéről, hogy vegyék észre a jelenlétét. Mert biztos, hogy ő is érzi a szagát, és biztos, hogy mások is érzik, ráadásul még te is foglalkozol vele emiatt, ez egy rejtett nyereség neki. Lehet, hogy hülyeség, csak eszembe jutott.
2011. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
93%
én a helyedben megfognám és bevágnám a zuhany alá.... nem cicóznék az tuti...
2011. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
50%
keress neki uszomester állást vagy vidd el egy fogkrém tesztre !
2011. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szaga van, és hogy a kollégáit nem e zavarja.Alakítsatok ki egy rendszert a fürdésre, mindig adott időben mindketten tisztálkodtok, még aludni is jobb tisztán.
2011. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy már nem bírod a bűzt ami már körülötte van.Amúgy nem értem az ilyen embereket akik nem figyelnek magukra,ez a fürdés és fogmosás alaphigénia.Amikor fürdesz próbáld becsalogatni hozzád,hogy fürödjetek eggyütt.próbálkozz több mindennel,látod miket írtak.A munkatársai nem cikizik?Jólvan ha még 1napot(talán véletlen,mert pl.:elalszik) kihagy,de ennyit már sok.Pedig elég fiatal ,adhatna megára...
2011. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!