Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akiknek nőgyógyász...

Azok a nők akiknek nőgyógyász a férjük nem féltékenyek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a doki nem úgy nézi a vizsgálandó nőket,meg nem csak fiatal és csinos nők járnak orvoshoz,de ez mégis olyan izé lehet a párjuknak,vagy nem?
2011. aug. 5. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
22:00 Te miből gondolod egy ronda,ápolatlan, lusta nő vagyok???Hol írtam hogy nem sportolok,nem járok kozmetikushoz,fodrászhoz,nem adok magamra???Annyit írtam hogy "öreg"vagyok,vagy koros,vagy hogy fejezzem ki magam.De lehet hogy igen csak meglepődnél ha látnál.Átlagos testalkatú,nagyon szép arcú nő vagyok,de nem 20 éves.És ez bizony sokat jelent.És azt sem írtam hogy írigy vagyok,csak azt hogy nem tudnék nőgyógyász felesége lenni,mert sok-sok fiatal lány is jár oda,és Én ezt nem tudnám elfogadni.Ennyi.Neked más a véleményed,nyilván van köztünk jó néhány év.Hogy megkeseredett lennék?Hát nem tudom..Van egy nagyon jóképű,magas,sportos férjem,lassan 15 éve gyűrjük egymást,és úgy érzem,hogy nagyon szeret.Én is őt,de sajnos Én féltékeny típus vagyok,erről már írtam.Az voltam mindig is..Pláne,mert a férjem nagyon tetszik a fiatal csajoknak (is).
2011. aug. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
44%

Azért gondolom, mert ha valaki igazán ad magára és szép, nincs oka aggódnia amiatt, hogy a férje megcsalja. Akkor sem, ha nem vagy már 20 éves. Kisebbségi komplexusod van, miközben sugároznia kellene rólad, hogy tele vagy önbizalommal. Ugyanis letettél már valamit az asztalra (gondolom én), van férjed, adsz magadra. Na de sebaj, úgysem érted meg. Ebben a korban amúgy sem kellene már ilyesmin lovagolni.

Látszik, hogy frusztrált vagy emiatt.

2011. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
13:54 Igen,így van.Egyetlen dologtól tartok,hogy jön majd egy '20 éves'.Talán mert a környezetemben annyi helyen megtörtént.És ott is csinos,magukra sokat adó feleségeket hagytak ott a hamvas barackért.De mindegy is,ezzel a félelmemmel Nekem kell küzdenem,csak Nekem.
2011. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:54


A Jóisten bocsássa meg neked a butaságodat, éretlenségedet.

Te még abban a korban vagy, amikor minden fekete, vagy fehér. Később rájössz hány árnyalata van a szürkének a kettő között.


(Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem leszel bölcs, és nem fogsz hallgatni, hanem most majd nekem is megírod a magadét, pusztán azért, mert a te korodban egyszerűen lehetetlen megállni, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó, és mondd meg a frankót.)

2011. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges.
2011. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Nos, én orvos oldalról tudok nyilatkozni, ugyanis orvosnak tanulok. Nehéz elhinni, de itt már az első évben kiölik az emberből az "embert", ha beteg közelében van. 18-19 éves fejjel már lát az ember vaginát mindenféle helyzetben elvágva, fiatalt, időset, mindenfélét. De minden testtel ez a helyzet. Megtanuljuk, hogy az csak hús, nem más, máskülönben bele lehetne bolondulni abba, amit csinálunk (pl. ekkora felelősségbe, vagy a hullaboncolásba, vagy a magzattetem nézésébe...). Mire az emberből nőgyógyász lesz (cirka 11 év kell hozzá), már helyén tudja kezelni, hogy mikor ember, és mikor orvos. Ha ott van a székben, akkor nem a nőre figyel, hanem, hogy talál-e valami elváltozást. Viszont én sem szívesen lennék egy nőgyógyász felesége, de egyáltalán nem a féltékenység miatt. Egy nőgyógyásznak folyton készenlétben kell állnia, hiszen bármikor elindulhat egy szülés, nincs tekintettel az orvos magánéletére, mondhatni, nem túl családbarát szakma.
2011. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
hölgyeim a féltékenység sosem vezet jóra, úgy kel elengedni a férjünket hogy ne legyen szüksége más nő testi és lelki támaszára!
2011. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!