Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akiknek nőgyógyász...

Azok a nők akiknek nőgyógyász a férjük nem féltékenyek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a doki nem úgy nézi a vizsgálandó nőket,meg nem csak fiatal és csinos nők járnak orvoshoz,de ez mégis olyan izé lehet a párjuknak,vagy nem?
2011. aug. 5. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted a lényeget. Egy nőgyógyász nem fog felizgulni a betegekre, őket CSAK orvosi szemmel nézi. Én írtam a vidámparkos példát, tök ugyanaz, munka szempontból néztem a játékokat, hogy azokat üzemelni kell, de NEM használtam őket, nem vágyakoztam utána, hogy de jó lenne felülni.
2011. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
15:04 Úúú,de jól megfogalmaztad!
2011. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőgyógyász felizgul a betegére, elbukik mint orvos.
2011. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
5%
Az a baj,hogy mindig az járna a fejemben mikor együtt lennénk,hogy éppen most gondol a bombázó 20 évesre,akit jól megvizsgált néhány órája.
2011. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Ennyi erővel bárhol megcsalhat és bármikor járhat az esze fiatal, csinos nőkön. Nem kell ahhoz nőgyógyásznak lennie.

2011. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
56%
Olyan mókás hogy mit hisznek a férfiak és egyes hölgyek a nőgyógyászatról. Először is mikor az ember bemegy nem is látja az orvos, az asszisztens bezavar öltözni. Kijössz, orvos még sehol vagy épp háttal húzza fel a kesztyűit. Felfekszel és innen az arcod (az a kis csinos hamvasat) nem is látja, de még a melleid se. Csak a szétárt láb között fekvő valószínűleg fertőzött, gombás vaginát. Erre izgulnátok fel? Hölgyeim ha betolnak elétek teljes totálban egy péniszt rögtön nedvesek lesztek. Mondom a férfit nem látjátok csak a péniszt, ami természetesen nem merev. Erre izgulnátok. Na ezt látja a nőgyógyász. Egy darab húst, nem lát hozzá se szép szempárt se feszes női mellett és nem hallja a csodás csiripelő női hangot se. Erre lennétek féltékenyek? Hogy ezt nézi, és ne higgyétek hogy egészséges nők járnak nőgyógyászhoz. Csak ha már viszket, csíp, fura cucc jön belőle, büdös, akármi. Hát ez baromi izgató lehet. És még így is csak 1 perc maga a vizsgálat. A további idő a fel-le öltözés, a beszélgetés ruhában (általában már csak az asszisztenssel) és esetleges recept kiadás, amihez annyi köze van az orvosnak, hogy nyomtatás után ráfirkál valamit. Ez a nőgyógyászat. Nem szexi modellek járnak oda, hanem nők, és az orvos még ezekből is nagyjából 30 négyzetcentimétert lát 5 másodpercig. Amint leveszi a mintát az első mondata, hogy leteheti a lábát szóval még nem is nézeget utána sőt ő várja leghamarabb, hogy végre mindenki eltűnjön a váróból.
2011. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:
Hú mennyi válasz! Köszi mindenkinek! Viszont nagyon elvittétek a témát a felizgulás felé... Inkább csak arra voltam kíváncsi,mint már írtam is,hogy vajon a nődoki párját nem zavarja e kissé,hogy állandóan pucér nőket lát. Tehát inkább nem féltékenységre gondolok,csak hülyén fogalmaztam a kérdést,és nem is a doki szemszögéből.
2011. aug. 5. 15:54
 48/67 anonim ***** válasza:

15:06

Itt most a féltékenységről szól a kérdés.

Gondolom megnyugtatna, ha a nődoki férjed azt mondaná: "Meghúznám azt a kis szőkét, de nyugi, csak szex lenne, nem szerelmeskedés. azt csak veled teszem."...

2011. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
10%
Lehet hogy ez megy a szakrendelőben,de a magánrendelőben nem.Nálunk legalábbis nem.Van egy nagy épület,és abban jó pár rendelő,és mindben másik nőgyógyász.Egy kivételével mind 40-50-es,és nagyon jóképűek.Egy páciens minimum fél órát van bent,és kifele jövet még ki is kísérik a pácienset.Nem mindenki gombás,meg fertőzött,meg büdös,rengetegen jönnek rákszűrésre,meg fogamzásgátlót íratni.Sőt,inkább ezért jönnek.És bizony nagyon sok gyönyörű fiatal lány is van köztük.A nőgyógyász pedig jóképű,nálunk nagyon sok jóképű nőgyógyász van..
2011. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
53%

76%-os


Hány éves vagy, hogy ennyire irigyled a fiatalokat?

2011. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!