Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akiknek nőgyógyász...

Azok a nők akiknek nőgyógyász a férjük nem féltékenyek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a doki nem úgy nézi a vizsgálandó nőket,meg nem csak fiatal és csinos nők járnak orvoshoz,de ez mégis olyan izé lehet a párjuknak,vagy nem?
2011. aug. 5. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem is a féltékenységgel van baj, én inkább attól félnék, hogy annyi visszataszító dolgot látott már egy nőn, hogy egy idő után már tőlem is elmegy a kedve:D
2011. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én azt kérdezem, hogy ha nem féltékeny,de még fel tud izgulni a párjának a nemiszervére?
2011. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

12:22-es! Ezen már én is gondolkodtam!


Inkább átfogalmaznám úgy a kérdést,hogy nem zavaró a párjuknak? Csak azért jutott eszembe a kérdés,mert én is épp most jártam az éves szűrővizsgálaton,és előttem pont két plázacica volt bent(utánam meg egy nagydarab terhes roma asszonyság,csak hogy annyira ne legyen jó napja a dokinak :) ).

2011. aug. 5. 12:26
 14/67 anonim ***** válasza:
92%
Tudni kell a hivatást a magánélettől elválasztani.Orvosnál ez fokozottan igaz.Amikor vizsgál nem férfi, hanem orvos.Ha a legkisebb jelét észrevenni annak, hogy férfiként viselkedik, azonnal fel lehet jelenteni.Különben abban a helyzetben a nő is csak páciens, és ő is aszerint viselkedjen.
2011. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
27%

Sziasztok!


az egyik dolog, amit tenykent el kell fogadni, az az, hogy a dokikhoz bizony mennek csinos, fiatal holgyek is, akiknek nem feltetlenul van valami undorito, latvanyos bajuk. Ilyenkor bizony a dokinak is akaratlanul felall a cerka. O elsosorban ferfi, aztan orvos. Hiaba tudja, hogy ez csak munka, a biologianak nem tud parancsolni.


A masik: tenyleg erdekes kerdes, hogy egesz napos munka utan fel tud-e izgulni az asszony ''bazsaroszajatol''... Nos, ez nekem kicsit olyan, mintha az asztalost estenkent egy samli varna az agyban...


Szep napot! :)

2011. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy szakma. Dubajozással ellentétben nagyon komoly tanulást igényel. Nem tudok elképzelni olyan pasit aki 8-10 évig gyötörné magát, hogy utána lásson óránként két puncit.


Nagyon kevés kell viszont ahhoz, hogy valaki a barátnőjét/feleségét csak egy ilyen szervvel azonosítsa. A szerelem de a szex is ennél sokkal több dologról szól. Aki egyetemet végez általában rendelkezik annyi ésszel, hogy ne tegye.


De példánál maradva szerintem egy modell munka sokkal nagyobb féltékenységet válthat ki. Talán fotós is. Vagy legalábbis az elején.

2011. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
56%
A dokiknak nem áll fel. Neki ez a munkája.
2011. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
86%
az én párom színész és más nőket csókol meg a színpadon. Mégis tudom h megbízhatok benne, és ő is rajong értem. Akkor miért zavarna? Ez a munkája. Ez a nőgyógyásznál is így van szerintem
2011. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
59%

Mondok mást:

Egy családban kisfiú/kislány születik. Akit ugye tisztába tesz anya/apa. Ugye ott is meg kell takarítani a nemi szervereket is. Elképzelhetetlen, hogy valakit ez felizgasson.. Persze vannak degeneráltak (lásd osztrák példa) a csekély szellemi/érzelmi intelligenciával rendelkezők. De ez kiderül előbb-utóbb és a társadalom kiveti. Az orvost is, ha lenne ilyen. Velük inkább az empátia hiánya, szakmai igényesség szokott a baj lenni, de ez más tészta.

2011. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
57%
Azért ne hasonlítsunk egy kisbabát egy felnőtt, csinos nőhöz!
2011. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!