Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akiknek nőgyógyász...

Azok a nők akiknek nőgyógyász a férjük nem féltékenyek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a doki nem úgy nézi a vizsgálandó nőket,meg nem csak fiatal és csinos nők járnak orvoshoz,de ez mégis olyan izé lehet a párjuknak,vagy nem?
2011. aug. 5. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
82%

"Ha egy doki nem izgul fel, ha egy csinos, fiatal nő előtte fekszik széttett lábakkal, akkor megbukott, mint férfi."

Ez kb. olyan mint ha éhes vagy, és a boltban nem falsz fel minden kaját, akkor nem is vagy ember?

2011. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
85%

Meg ennyi erővel az utcán is folyton álljon a farkuk a férfiaknak?


Mert hát vannak nők, akik miniszoknyában, átlátszó felsőben rohangálnak.

2011. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
53%
Munka ide vagy oda,aki féltékeny típus,annak még olaj a tűzre,hogy ha a párja nőgyógyász.Ááá,Én tuti a diliházban kötnék ki,ahogy magamat ismerem,megőrülnék..
2011. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
64%

Én nem mennék nőgyászhoz feleségül, bár magándokiként elég jó fizetése lehet... :)


Na jó most komolyan: mire kitanulja a szakmáját, mire gyakorlatot szerez, addigra annyi női nemi szervet láthat, hogy teljesen megunja az egészet. Azért nem fog egy pasi sem évekig tanulni, hogy p*ncikat nézegessen. Arra van más lehetőség.

Mondjuk így gondolkozom érdekes, hogy miért férfi a nőgyógyászok többsége...Egyébként meg én pl nem tudnék egy ismeretlen férfinak kitárulkozni, egyszerűen nem vagyok olyan. Ezért járok női nőgyógyászhoz. (Tudom sokaknak meg az a fura, hogy egy nőnek terpesztenek be)

2011. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
Nekem természetes a férfi nőgyógyász. Bár csak azért mert nálunk csak férfi van.
2011. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
81%
Vicc,hogy mennyi féltékeny ember van. És ha esetleg kifogtok egy olyan féltékeny férjet, mint ti magatok? Akkor verje otthon az asztalt,amikor elmentek az éves rákszűrésre?
2011. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
14:57 Írigyellek,nálunk egy darab nő nőgyógyász sincs az egész megveszekedett városban!Pedig sokkal szívesebben mennék hozzá.
2011. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
14:59 Hát igen,sajnos iszonyatosan féltékeny típus vagyok,ezt nagyon nehéz ám leküzdeni.Még jó hogy kőműves a férjem,nem nőgyógyász..
2011. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
22%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:52


Na látod, magad ellen beszélsz:

Ha éhes vagyok, nem falok fel mindent a boltban ---> tehát a doki sem hágja meg a betegét

VISZONT:

Szívem szerint felfalnék mindent, csorog a nyálam ---> De ha tehetné, meghágná...

2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig a válaszokat de én úgy látom .hogy nem tudtok külömbséget tenni a szex és a szeretkezés között mert ha van szeretetben gazdag kapcsolatod akkor nem a nemiszerv izgat hanem a társad.
2011. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!