Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akiknek nőgyógyász...

Azok a nők akiknek nőgyógyász a férjük nem féltékenyek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a doki nem úgy nézi a vizsgálandó nőket,meg nem csak fiatal és csinos nők járnak orvoshoz,de ez mégis olyan izé lehet a párjuknak,vagy nem?
2011. aug. 5. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Ez meg hogy jött, hogy irigyli a fiatalokat? :D Mert sok fiatal jár nőgyógyászhoz? Micsoda logika XD
2011. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
72%
tedd fel ezt a kérdést egy nőgyógyász feleségének amúgy a bizalmon alapul egy kapcsolat.
2011. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
11%

"E sem tudnám képzelni hogy a férjem egész nap idegen nőkben turkáljon,főleg hogy bizony fiatal lányok is járnak orvoshoz,Én meg már ugye nem vagyok fiatal.Hiába vagyok ápolt,koromhoz képest szép nő,akkor is féltékeny lennék a szép fiatal lányokra,"


Ezt írta a 76%-os. Nem az előző hozzászólásából következtettem ki. De nyugodtan röhögjél csak. Saját magadat égetted le.

2011. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
Basszus te nem írtad melyik válaszára reagáltál -.-
2011. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
Öreg.Nagyon öreg..Inkább nem írnám le.
2011. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
34%

Az ember elsősorban ember, akikben ösztönök vannak. Az ösztönt lehet palástolni, lehet rajta uralkodni, de tény, hogy az vezérel minket.

Másodsorban vagyunk csak dolgozók, munkások, orvosok, stb.


Tehát a tény: egy férfi széttárt lébú nőket érint (bármilyen céllal is) és ezek között sok olyan nő van, akiket, ha bűntetlenül tehetné, "megszeretgetne".


Ennyi.

2011. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
75%
Fogamzásgátló receptnél egyszer van csupán vizsgálat és mint mondtam a szakrendelés is minimum 30 perc de ebből 5 perc az orvossal való minden kontakt. Én is jártam magándokihoz de az se nézegetett percekig, és hogy ruhában beszélgetett velem, hogy van-e már aktív szexuális életem, nos erről annyit, hogy ha ekkor felizgul rám akkor akár párizsi árus is lehet az is ruhában lát engem. Nem értem miért fontos hogy női szemmel ki a csinos, persze hogy nem csak randa nők vannak, de ettől még az orvosnak valószínűleg annyi jön le hogy ja jól néz ki, mint ahogy egy nő is megjegyzi ezt a fejében egy jó pasi láttán, de nem indul csak úgy be rá. A férfiak tényleg elég szexorientáltak de nem a filmes állatokból kell kiindulni. A nőgyógyászat szakma, a női test ott egy vizsgálandó objektum, nem azt nézi, hogy hú de kis feszes, függetlenül hogy magán vagy sztk-s doki. Hidd el mind haza akar jutni ahol nem kell idegen nők alsó felét nézegetni ha van neje ha nincs. És azért mert valaki csinos ne hidd, hogy nem épp herpesszel szenved ami nem szép látvány. Nem értem ezt a csinos lányos témát. Hát ja van szép nő a földön ettől a feleség biztos kiugrik az ablakon mert ő biztos bünronda hisz feleség nem? Ez hülyeség ahogy van.
2011. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
18:56 Te így látod,más pedig másként.Én nem szeretném ha a férjem nap mint nap más nőkben turkálna,főleg nem fiatal lányokban.Majd ha annyi idős leszel mint Én,máshogy fogod Te is érezni hidd el!
2011. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 18:56

Hitegesd magad. Nyílván egy nőgyógyász sem fogja beismerni, hogy néha ráizgul egy-egy betegre.


Lehet azzal is jönni, hogy egy nap sok betege van, és már unja is a látványt, de felejtsük el, hogy volt anno annak az orvosnak első, második betege is. El lehet képzelni, amikor először vizsgált remegő kézzel.


Egyszer voltam hüvely UH-n. Egy gyakornok (vagy mi) volt velem szemben. -természetesen megkérdezték, hogy beleegyezek-e, és igent mondtam, mert nem akartam, hogy berágjanak rám. Amíg élek nem felejtem el azt a kéjes pofát!

2011. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
60%

"18:56 Te így látod,más pedig másként.Én nem szeretném ha a férjem nap mint nap más nőkben turkálna,főleg nem fiatal lányokban.Majd ha annyi idős leszel mint Én,máshogy fogod Te is érezni hidd el!"


Komolyan sajnállak, hogy irigykedéssel töltöd az idődet. Egy megkeseredett nő lehetsz. Te is voltál fiatal és ahogy mondani szokás minden kornak megvan a maga szépsége.

Ezt az energiát inkább magadra fordítsd. Sportolj, változtass frizurát, menj el kozmetikai kezelésekre.

Nézd meg Kim Catrall-t vagy Catherine-zeta jonest. Egyik sem "mai darab", de nagyon dögösek. Úgyhogy nem lehetetlen.


[link]


[link]

2011. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!