Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játssza meg magát?...

Miért játssza meg magát? Minek kell azt hazudni, hogy rosszul van?

Figyelt kérdés

Barátom mamája 60 pár éves, rengeteg gyógyszert szed, négyet csak a tüdejére, ilyen befúvós pipás szereket, de füstöl, mint a gyárkémény...


Barátom hívott, hogy mamája rosszul van.


Mondtam, hogy menjen el az orvoshoz. Válasz: rosszul van.

Akkor azt javasoltam, hogy hívja ki az orvost házhoz. Válasz: úgysem jön. (Gondolom mert minden sz.arért kihívta egy időben.)


Mondtam, hogy mentő? Erre az volt a válasz, hogy az meg az orvost javasolja.


Eü-s végzettségem van, felmentem, hogy megnézzem. Hát a drága éppen főzött...


Mondtam barátomnak, hogy rájátszik, hogy sajnálják, de neeem, ő tudja, hogy tényleg rosszul van. Megemlítettem, hogy ha én olyan rosszul vagyok, akkor nem főzök, hanem lefekszek pihenni, vagy mentő.


Erre megkaptam, hogy az ő mamája ilyen, kórházba meg nem akar menni...


Minek csinálja ezt a cirkuszt????


Ha rosszul van pihenjen, ha nem javul, akkor mentő. Nem főzni és még sajnáltatni magát, hogy jajj szegény...


Aki azt írná, hogy gonosz vagyok: voltam fent nála, megnéztem, vérnyomást, pulzust, mindent, és minden jó.


2011. júl. 25. 17:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:23


Hosszú évek óta főzök itthon, mindenkinek ízlik. Felajánlottam a főzést, közölte, hogy én olyan szarul főzök, hogy a kutya sem enné meg. Akkor?


Amúgy meg ismerem már annyira, hogy tudjam, mikor van ténylegesen rosszul, és mikor játszik rá.

2011. júl. 25. 18:01
 12/14 anonim ***** válasza:

akkor szoktak a nagyik rájátszani, amikor azt várják, hogy ők legyen a középpont, velük foglalkozzon mindenki


tényleg minél öregebb az ember, annál alacsonyabb - gyerekes szinten van


a mi mamánk is ilyen, csak még rosszabb!

2011. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az anyukám hatvan éves. Mindig minden baja van. Ráadásul alkoholista is. Sokszor eljátszotta hogy rosszul van és nem enged orvost hívni és magától sem megy el, még azt sem engedi hogy mi vigyük. Vannak ilyenek sajnos.....
2011. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 26. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!