Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játssza meg magát?...

Miért játssza meg magát? Minek kell azt hazudni, hogy rosszul van?

Figyelt kérdés

Barátom mamája 60 pár éves, rengeteg gyógyszert szed, négyet csak a tüdejére, ilyen befúvós pipás szereket, de füstöl, mint a gyárkémény...


Barátom hívott, hogy mamája rosszul van.


Mondtam, hogy menjen el az orvoshoz. Válasz: rosszul van.

Akkor azt javasoltam, hogy hívja ki az orvost házhoz. Válasz: úgysem jön. (Gondolom mert minden sz.arért kihívta egy időben.)


Mondtam, hogy mentő? Erre az volt a válasz, hogy az meg az orvost javasolja.


Eü-s végzettségem van, felmentem, hogy megnézzem. Hát a drága éppen főzött...


Mondtam barátomnak, hogy rájátszik, hogy sajnálják, de neeem, ő tudja, hogy tényleg rosszul van. Megemlítettem, hogy ha én olyan rosszul vagyok, akkor nem főzök, hanem lefekszek pihenni, vagy mentő.


Erre megkaptam, hogy az ő mamája ilyen, kórházba meg nem akar menni...


Minek csinálja ezt a cirkuszt????


Ha rosszul van pihenjen, ha nem javul, akkor mentő. Nem főzni és még sajnáltatni magát, hogy jajj szegény...


Aki azt írná, hogy gonosz vagyok: voltam fent nála, megnéztem, vérnyomást, pulzust, mindent, és minden jó.


2011. júl. 25. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak rossz a közérzete az állandó frontoktól.
2011. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

egy feltevés.: többet akarja látni., ezért mondja hogy így biztos többször elmegy.


mindenesetre ha következőleg szarul lesz hívj ki hozzá egy dokit a tudta nélkül.

2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
tényleg szeretethiánya lehet. most képzeld el, egy idős nénike, senki sem jár hozzá (max ünnepekkor), unatkozik egész nap. meg lehet érteni. vegyetek neki egy cicát vagy kutyát :)
2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én igazat adok neked. Aki tényleg beteg, az nem főzőcskézik.
2011. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Van kutya, barátom 2 hete ott van, ott alszik mindig...

Amúgy borzasztó a természete, mindenkit elmar maga mellől a pénzéhségével.

2011. júl. 25. 17:12
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ne vicceljetek már, anyukám 62 éves, de azért az idős nénikétől még fényévekre van. Táncolni jár, utazgat, kész energiabomba. Ha valaki ennyi idősen így le van pukkanva, ott valami gáz van. Vigyétek orvoshoz!
2011. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

volt barátom anyukája volt ilyen, annyira szerette a fiát hogy mindig szerette volna ha mellette van /érthető/

aztán albérletbe költöztünk és nem járt fel olyan sűrűn hozzá.rá 3 évre szakítottunk, akkori barátom maradt az albérletbe én máshoz költöztem.Anyukája egyedül maradt, de látogatta sűrűn még el nem utazott jó pár km-rel arréb, dolgozni.Anyukája egyedül maradt, nyugtatón és altatón élt.Már meghalt. nagyon sajnálom, mert rendes volt nagyon.

2011. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Az eüs végzettségeddel tudhatnád,hogy aki fullad vagy köhög,annak nem szabad lefeküdni,mert akkor a roham csak súlyosbodik.

A mama biztosan bevette a gyógyszereit,inhalált,hogy jobban legyen. Tapasztalatból tudja,hogy ilyenkor az orvos sem csinálna mást,tehát felesleges kihívni. A kórházban pedig csak akkor állnának vele szóba,ha fizet az orvosnak.

A mama nem játssza meg magát,amikor azt mondja,hogy rosszul van. Az ő korosztálya nem hagyja el magát,mint a mai fiatalok. Csak akkor fekszenek tétlenül az ágyba,hanem tudnak mozogni. Gondolom,te nem főzöl meg helyette.

A vérnyomás pedig idős korban akár félóránként változhat.

Van még mit tanulnod az egészségügy terén. Főleg,több empátia kellene a betegekkel szemben.

2011. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jár orvoshoz, a Jó Isten tudja csak, hogy hányféléhez. Szed jópár gyógyszert. A cigiről nem hajlandó lemondani.


Azt tudni kell, hogy barátom nála lakott, hogy anyagilag segítse. Mikor elvesztette a munkáját, a drága mama kidobta. Most otthagyta a fia, mert elege lett, most megint jó neki barátom...

2011. júl. 25. 17:24
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy fullad, csak azt írtam, hogy sok gyógyszert szed a tüdejére.

Éppen szédelgett, amikor fent voltam nála.

2011. júl. 25. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!