Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet "hazudni" egy...

Meddig lehet "hazudni" egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal lány, és a középkorú párja. A lány nagyon szerelmes, naiv. A pasiján kivül senkire sem hallgat, barátnőjére (azaz rám) sem.

A párja teljesen ellenem fordította, az utcán épphogy köszön. Tudom, hogy a férfi nem szereti, csak kihasználja. Fűvel-fával kavar, hazudik a lánynak, hogy kedveli és nem csak "arra" kell neki.

A lány meg hazudik a szüleinek, hogy itt-ott alszik, ezzel és azzal van, miközben az apjával egykorú férfi ágyában van. Mivel elmúlt 18, a szülei sem tehetnének semmit, és nem is az a célom, hogy bekavarjak neki.

De nem tudom tétlenül nézni, hogy a párja kihasználja.

Nem csak a barátnőmet uszítja ellenem, hanem a páromat is próbálta. Persze a páromnak több esze van, és a kedvesének hisz.

Szerintetek mennyi idő után bukik le ez az egész dolog?

A férfi megjátssza hogy kedvel, a hátam mögött meg minden "sz.rkavarónak" elmond. Bár ez a legkevesebb, hisz senki nem hisz neki.

Féltem a barátnőmet, próbáltam neki szólni. Azt mondta, hogy a párja mindenkinek "hazudik" csak hogy ne bukjanak le. És hogy kezdi a barátnőmet megszeretni...

Biztosan egy majdnem 40 éves egy 19 éves lányba lesz szerelmes...


2010. aug. 5. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

1. Egy szerelmes lánynak mindhatsz akármit, nem fog hinni neked.

2. Ha a férfi tényleg átveri, akkor idövel csak rájön, de nem lesz könnyü a lánynak.

3. Attól, hogy egy férfi 40 éves, a lány meg 19, még szerethetik egymást, a szerelem nem a kor(különbség)töl függ - ismerek több párt, ahol a férfi ennyivel idösebb (kb ilyen korúan jöttek össze) és mát több (5-10) éve élnek nagyon szépen.

4. A legtöbb, ami tehetsz, hogy kimaradsz az egészböl és ha kderülnek a disznósádok, akkor a barátnöd mellett leszel.

2010. aug. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd én is voltam kb 2 éve olyan helyzetbe mint a barátnőd. Az egyik tanárommal jöttem össze 40 volt én 20 akkor. Nagyon szerelmes voltam belé, mindenki tiltotta de nekem annál vonzóbb volt minél többet ellenezték, sőt egyfajta lázadás is volt ez részemről a társadalmi konvenciók ellen. Mindazon által érthető a vonzódás a lány részéről, ezek a negyvenesek-ötvenesek nagyon dörzsölt bagázs, sok nőt láttak már, tudják hogyan vegyék meg az embert kilóra. Vonzó lehet az intellektusuk, ágyban is jólmükődnek. A barátnőd ezek miatt van most nehéz helyzetben. Nekem 1 év kellett ahhoz hogy felébredjek, saját magam vettem észre hogy hazudik nekem, egyszer ezt mondja másszor azt, a női megérzés, egyszer csak elkezdtem figyelni olyan idegen lett egyszerre, hogy lebeszéltem magam és nagy erőfeszítések árán kikászálódtam a kapcsolatból (nem akart elengedni). Most megint hasonló történt velem, egy másik tanárom kezdett ki velem, eljátssza hogy mennyire kedvel közben pedig csak megakar dugni, róla például köztudott hogy kedveli a diáklányokat, mindegy milyenek csúnyák, buták okosak vagy szépek. Nagyon hajt rám, de átlátok rajta.


Egyébként van hogy őszinte a szerelem, ezekben az életkorokban 40/20 csak ez ritkább. Ugye ez nem családos ember?


Szerintem csúnya sérülés lesz a vége, mert ez a lány naív.

2010. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mennyire van igaza az 1. válaszolónak. Múltkor volt itt egy kérdés, ahol a nő volt 20 évvel idősebb, a srác 18-19, a nő meg 38-39. Na most, ezt a kapcsolatot aztán senki nem értette meg, mindenki elhordta a nőt minden büdös szajhának, aki csak kihasználja a fiatal srácot, és senki nem hitte el, hogy ilyen korkülönbséggel létezhet szerelem. Most akkor miért lenne más ez a helyzet? Csak mert itt a férfi az idősebb? És ezt megszoktátok az amcsi filmekben, brazil szappanoperákban meg a habos-babos lányregényekben, és azt hiszitek, hogy normális? Nyilván értelmes ember nem lesz a gyereke korabelibe szerelmes, mert arra - érthető módon - úgy tekint, mint a gyerekére vagy a gyereke korosztályára. Az is lehet, hogy léteznek olyan családok, ahol a férfi ennyivel idősebb, és gyerekük is van, de őszintén, az, hogy van gyerek, nem jelenti azt, hogy boldogok (gyereke elvégre bárkinek lehet, kivéve, aki beteg). Én inkább azt tudom elképzelni, hogy idősebb férj ugráltatja és lekezeli a fiatalabb feleségét. Az én szüleim között egyébként 13 év van, és szörnyűek. Mert már a 13 év is generációs szakadék. Én ezért meg is fogadtam még gyerekkoromban, hogy nekem +/- 5 év, aztán csókolom. Amúgy "hazudni" a végtelenségig lehet egy kapcsolatban - a mai kapcsolatoknak szerintem legalább a fele hazugságon alapul. Gondolj csak bele, Kérdező, egy 40 éves f.aszi mennyivel dörzsöltebb, tapasztaltabb mint egy 20 éves lány. Sose lesznek egy szinten, mert a 20 év gondolkodásbeli, tapasztalatbeli hátrányát soha nem fogja tudni behozni a lány. Ő fiatal, naiv és szerelmes, és az is fog maradni egy jó darabig, ha csak nem kap egy qrva nagy pofont az élettől - ami mondjuk ebben az esetben ideális lenne számára, hiszen akkor nem vesztegetné el a fiatalságát nagypapira, aki valszeg csak a szexuális tárgyat látja benne, amivel el lehet dicsekedni a többi nagypapinak. Pl. ha in fraglanti kapná a lány a "párját" egy másik nővel... bár vannak, akik annyira naivak és szerelmesek, hogy még ezt is megbocsátják. Lényeg a lényeg, tenni nem tudsz semmit, max. a háttérből segítesz, hogy lebukjon a f.aszi. De úgy, hogy senki ne tudja meg, hogy te voltál a dolgok mozgatója.


29/n

2010. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig fog tudni hazudni neki a férfi, amig a csaj el AKARJA hinni, hogy igaz, amit mond. Szerintem egyébként minden a pasin múlik, imádkozz, hogy mielőbb ráunjon a barátnődre. De még ekkor is te leszel a rossz, sajnos ez tapasztalat. Valakit kell majd hibáztatnia, és magát nem fogja, a férfit ugye nem lehet - maradtál te.

Én egyébként szólnék a szüleinek, akkor is, ha nem tehetnek jogilag semmit.

2010. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló,én szüleim közt 12 év van,és nagyon jól megvannak. Anyum egy hisztis típus,apukám türelmes hozzá,és ha veszekednek is,utáni kibékülnek. De akkor is mindig látom hogy anyukám micsoda hülyeségeket vág apum fejéhez,és olyankor teljesen apunak adok igazat,persze nem szólok bele a vitájukba. Anyu 18 volt mikor megismerkedett a 30 éves apummal,anya azt mondta ő inkább azért hajlott idősebb férfihoz,hogy eltartsa később őt meg a gyerekeit. (25 volt mikor én születtem,elsőként) Persze szerették/szeretik egymást. Meg anyu mondta,hogy ő tudott sok mindenről,beszélgetni,tájékozott volt,sokat olvasott,már dolgozott.


Kérdezőnek: a pasi tényleg addig hazudik ameddig akar. Én nem foglalkoznék a lánnyal,ha már ennyire belebolondult... meg lesz a nagy pofon mikor rádöbben hogy a pasi becsapja,de én magamból kiindulva úgy gondolom,hogy tanácsolni lehet dolgokat,de amíg a csaj nem akarja otthagyni,te sem fogod tudni rábeszélni. Egy kicsit most távolodj el tőle szerintem,téged se bántanak többet és a párodat sem,és ha majd jön sírva hogy szétmentek,legyél mellette.


17/L

2010. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem foglalkoznék a lánnyal-vagyis a barátnőddel.Vagy rájön,hogy a barátai elhagyták,mert ő bizony megváltozott és tenni fog ellene,kérdezősködni-és akkor el kell neki mondani,hogy bocs de megváltoztál,és az a pasi elvette az eszed,ráadásul a hazugságainak is bedőlsz!,vagy majd ráun a manus,és majd ott marad barátok nélkül,és ha van egy kis esze majd megkeres téged és bocsánatot kér.Az utolsó lehetőség,ha együttmarad a pasival,hozzá is megy...

Szóval lezárásként annyit mondanék,hogy én nem törődnék ezzel a lánnyal:s Neked sem tesz jót ezzel.Várni kell,hátha történik valami,és majd hozzád rohan segítségért...23N

2010. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nos, a férfi 7 napból 7et dolgozik, sokszor hazudja a barátnőmnek, hogy későn ér haza, persze már 6kor otthon van, és elmegy kocsmázni.

A lány meg 50 m-re lakik ettől a kocsmától, de mivel a pasi azt mondta hogy dolgozik, a lánynak esze ágában sincs megnézni hogy nincs-e a kocsmában.


A pasi ellenem fordítja, próbáltam írni neki, hogy találkozzunk, de semmi reakció.


Nem tudom mi a vonzó a pasiban, mert beszélgetni nem lehet vele, folyamatosan iszik (minden nap lerészegedik), külsőre sem a legápoltabb.


Nem családos, hanem elvált.


Ha a pasi szerelmes lenne, nem hazudna a lánynak minden egyes nap. És nem próbálná elmarni mellőle a barátait...és nem rejtegetné... A lány feljár a lakására főzni és takarítani..meg persze az ágyasa is...

A pasi meg a m.helyén meséli el fűnek-fának, hogy mikor hogyan produkál a lány az ágyban. (Egy szerelmes férfi is ilyet csinál???)


Épp eléggé "utál" most a lány, nem akarom még jobban magamra haragítani azzal, hogy szólok a szüleinek. Az anyja külföldön melózik, apja meg este ér haza..


Nem hiszem, hogy épp hozzám jönne sírva... :(


A férfinek nincsenek komoly szándékai, kötve hiszem, hogy eljutnának a házasságig.

Remélem a bnőm tényleg hamar rájön... :S

2010. aug. 5. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!