Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az, aki idegen...

Milyen ember az, aki idegen helyen játssza a jófiút, családi körben pedig igénytelen, trehány, káromkodós, csak magával van elfoglalva és sokat panaszkodik?

Figyelt kérdés
Sok ilyen emberrel találkoztál? Mi a véleményed róluk?
2011. aug. 1. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

idegen helyen mindenki viselkedik. otthon pedig engedje el magát


hogy mi a véleményem róla, hát semmi, ő is ugyan olyan ember mint te vagy én vagy bárki

2011. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Azért valóban ne mondja nekem senki, hogy valaki idegen helyen is ugyanúgy viselkedik, mint otthon. Minden ember megjátsza magát némiképp.
2011. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Félénk, tart mások véleményétől, ennyi.
2011. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberek között, akiket már megszokott, mindenki "lazább" kicsit, míg idegen helyzetben inkább diplomatikusabb.
2011. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is más vagyok idegen környezetben, főleg kedvesebb, türelmesebb. Ithhon viszont nem félek kimondani dolgokat, meg pl. gyerekesen viselkedni, de ez szerintem így van jól, hiszen a család előtt csak meg kell nyílnunk, míg egy idegenre nem "szabadíthatjuk rá" a nem annyira diplomatikus énünket...
2011. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a 2 viselkedes közötti különbseg aranya az elterö. :)

(Ki jobban, ki kevesbe jatssza meg magat masok elött azaz ki kevesbe, ki jobban kimutatja az igazi enjet.) Szerintem a kerdezönek es a közvelemenynek is a nagyobb elteres ellen van kifogasa.

Gyakori tipus, mindenkeppen. Mindenki, aki nem tudatosan el es figyel erre. Eric Berne: Emberi jatszmak.

2011. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ember? Olyan, mint az apám :)


Családi-baráti körben ő a nagy, és menő, és jófej, mekkora arc, mennyire sikeres, az Ő hitele, az Ő háza, az Ő háza, az Ő családja.

Ehhez képest amióta az eszemet tudom, semmit sem vesz ki a család életéből, egyáltalán nem keres jól (anyu igen), és a beszólásain, meg a pofavágásain kívül semmivel sem járul hozzá az életünkhöz.

Anyukámat kicsinálja az állandó beszólogatásával, a tesóm elköltözött, én pedig éppen arra kuporgatok a párommal, hogy elhúzhassunk innen, mert nem bírom! :(

Majd 10 év múlva talán lesz bennem annyi ideg, hogy elmondom neki, mekkora ostoba volt, hogy így viselkedett, és elmart maga mellől mindenkit.

2011. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tisztára mint az apósom :D


Kirakta az egyik b.nőjét mert az levágatta a hosszú haját és mit szólnak az emberek? Meg hátulról nem tudják őket megkülönböztetni!


Kinézetére mindig ad, csak az a fontos hogy mit lát más! Hogy mit szólnak az emberek! Hétvégén költöztettük, tiszta szutyok volt a szőnyeg, mondom neki el kéne vinni tisztítóba őket... Erre megszólal múlthónapban kiszakadt egy zacskó só, amit tudott összeszedett a többit elsöpörte a szőnyegen... Porszívót nem tolta rajta végig!


Nálunk olyan ember, hogy rá se lehet ismerni! Felkészítettem anno a családomat a legrosszabbra! Mindenki tök pozitívan csalódott benne és én voltam a bolond hogy miket mondtam...

De ha náluk vagyunk :S Tiszta gáz!

2011. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom, miről beszélsz, a nevelőapám ilyen.

Barátoknál vendégségben egy angyal, ott segít, ahol tud. Mellette panaszkodik, hogy három nő (anyu, tesóm, én) mennyire el van nyomva. És maradékokat eszik.


Otthon fekszik egész nap. Semmit nem csinál, anyut csicskáztatja. Az meg, hogy maradékot eszik... Anyu megfőz, mindenki szed magának, és ami egy étkezés után marad, és három napra elég lenne, az neki maradék, és az már csak az övé.

2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek...az a baj hogy sok a link faszi. Meg kellene őket leckéztetni. Modorra nevelni őket.
2011. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!