Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan fiatal, aki nem akar jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Komolyan, én ilyennel még nem találkoztam! 20 vagyok, legtöbb kortársam már meg is szerezte, de aki nem, az is mindenképp szeretne!
2011. júl. 24. 15:53
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Ja,és fiú vagyok.Sportolok,nem autóval megyek mindenhová a nemlétező sörhasammal:)


Férfiasság?:)Hogyne:D

2014. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

" Alapfeltétele az életnek... Ha dolgozni akarsz, szinte mindenhol kötelező, ha férfi vagy, akkor a férfiasságod jelképe."


Ez kb a 'real mean eat meat'-el egy szinten lévő marketinges agymosás.


Amúgy persze, hogy a többség meg akarja szerezni, mivel a médiában ez van menőnek (a sok nívótlan proli sorozat, sztárok + cégek marketing kampányai) és az élethez nélkülözhetetlennek beállítva. De valójában, hacsak nem egy pár száz lakosú faluban laksz, ahonnét napi 2x megy busz simán nélkülözhető.

Csak akkor megszűnne a f.aszméregetés és a villogás, mert nem fogja hizlalni a sok hülyegyerek máját, hogy "nekem ilyen verdám van, én vagyok valaki" felfogás.

De ugyanezen a fogyasztói brainwashingon alapul az okostelefon őrület vagy pl a nike cipő viselés is.

2018. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!