Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan fiatal, aki nem akar jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Komolyan, én ilyennel még nem találkoztam! 20 vagyok, legtöbb kortársam már meg is szerezte, de aki nem, az is mindenképp szeretne!
2011. júl. 24. 15:53
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is megértek mindenkit, csak nem szeretem, ha lenéznek, vagy kevesebbnek gondolnak csak azért, mert nincs jogosítványom. Nincs, és kész. Miért kellene mindenkinek vezetni?
2011. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Köszi! : )

Felpontozok mindenkit! :D

2011. júl. 24. 16:32
 23/42 anonim ***** válasza:
36%
Anyukám sem akart soha. 42 éves korában kellett megcsinálni mert muszáj volt. Sokkal jobb szerintem még fiatalon megcsinálni mint ilyen idősem mikor kimész a tanulásbót. Szerintem.
2011. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem olyan rég lett meg, de nem használom. Havonta ha 1x vezetek, mert aput megkérem, h én ülhessek a volán mögé mikor a mamához megyünk, de ennyi. Hogy miért szereztem meg? Mert jól mutat az önéletrajzomban és egy pályakezdőnél ez fontos.Nem hiszem, hogy valaha veszek egy kocsit és nap mint nap azzal járok, de bármi megtörténhet és megszerezni csak egyre többe fog kerülni.
2011. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
21 (L) vagyok, soha nem akartam jogsit, félek az autóktól, félek a vezetéstől. Nem is szeretnék.
2011. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én sem akarok. Hülyeségnek tűnik, de nem hiszem, hogy biztonságosan tudnék vezetni. Nem tudom jól megbecsülni a távolságokat, könnyen megijedek, ha (szerintem) túl közel jön egy másik autó, radásul ilyenkor becsukom a szemem (!)... Nem akarok ön és közveszélyes lenni. Sokan azt mondták, hogy majd akkor, ha megszületik a kicsi, majd meglátom mennyivel gyorsabb autóval eljutni valahova. Fiacskám megszületett, azóta még biztosabb vagyok benne, hogy nem való nekem jogosítvány. Nem merném beültetni abba az autóba amit én vezetek.

2011. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Én sem akarok, mert félek a vezetéstől és nem is tudnék kocsit venni plusz fenntartani se. Arról meg ne is beszéljünk, hogy kocsiban mindig hányingerem van, mindegy hol ülök. Ja, és én is hajlamos vagyok elbambulni, álmodozni, szal inkább kihagyom.
2011. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok, nem szeretnék jogsit (nem mintha futna rá egyébként). Történt egy koccanás, azóta nem érzem jól magamat az autóban.
2011. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Én nem akarok.

28/N

2011. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

De jó, így már nem érzem magam olyan "ufónak" ! Köszi a válaszokat!


: )

2011. júl. 24. 21:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!