Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan fiatal, aki nem akar jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Komolyan, én ilyennel még nem találkoztam! 20 vagyok, legtöbb kortársam már meg is szerezte, de aki nem, az is mindenképp szeretne!
2011. júl. 24. 15:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%

Én nem akarok jogsit se most, se később.


26/L

2011. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki akar jogsit, anélkül elég nehéz boldogulni.
2011. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj, alapjában véve én sem akartam jogsit. mert ha csak azt vesszük, nekem nincs szükségem rá, nem akartam tanulni, meg szennyezni a környezetet.... :) de tény hogy muszály! nem tudom te miben gondolkodsz, de esetleg a jó állásod azon múlik hogy van e jogsid, nem beszélve arról, lehet te neked nincs ilyen gondod, de nem árt ha nem kell állandóan furikáztatnom magam így felnőtt fejjel, ha épp nincs más megoldás... szóval megcsinálom a jogsit, még ha nem is akartam.
2011. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
47%

Nekem most lett meg, én épp hogy betöltöttem a 18at. Én azért szerettem volna, mert szerintem ez része az életnek. Nem kimondottan érdekel, de nekem kellett. De ha téged nem érdekel, akkor ez van.

18L

2011. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Én sem akarok! Végre valaki, aki így gondolkodik! :-) 30/N
2011. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%

tatám megkérdezte, hogy akarok e, mondtam, hogy nem és azt mondta, hogy hozzátartozik az általános műveltséghez

hagy ne mondjak csúnyát, nem és kész

2011. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
62%

Én 22 vagyok, még nincs jogsim, de szeretném megcsinálni, csak egyelőre nincs rá keret. A jogosítvány szerintem egy lehetőség, hogy ha bármilyen okból kifolyólag szükség van arra, hogy autót vezess, megteheted.

Volt már, hogy otthon vigyáztam betegre, és rájött egy rosszullét, az orvos meg egy óra alatt ért ki. Amúgy 5 percre lakunk a rendelőtől, és a kocsi az udvarban állt. Akkor igen sokszor átkoztam magam, hogy miért nincs még jogsim.

2011. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 skarma ***** válasza:
100%

Én sem akarok. Szennyezi a környezetet és még drága is. nagyvárosban meg tök fölösleges.


19/L

2011. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne mindenkinek jogsi? És mire mennék vele, ha úgysincs mit vezetni? Nem mindenkinek tesz apuci autót a segge alá. Venni nem tudok, ráadásul az autó fenntartása is sokba kerül. Én tökéletesen boldogulok busszal és gyalog. Miért kéne fuvaroztatnom magam?
2011. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
16:02 vagyok, azt nem írtam, hogy kocsit viszont egyelőre nem szeretnék. De jó lenne úgy nyaralni menni, hogy kibérelünk egy nagy kocsit egy hétre és azzal utazunk, nem vonat után loholunk meg 40 fokban megszakadunk a csomagokkal.
2011. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!