Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan fiatal, aki nem akar jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Komolyan, én ilyennel még nem találkoztam! 20 vagyok, legtöbb kortársam már meg is szerezte, de aki nem, az is mindenképp szeretne!
2011. júl. 24. 15:53
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
66%
Engem (most még) nem izgat a jogosítvány téma, teljesen feleslegesnek érzem, hogy az elkövetkezendő 1-2 évben megszerezzem. Viszont sajnos elengedhetetlen. Ha a gyermeket gyorsan be kell vinni a kórházba, vagy csak így kaphatok meg egy állást etc, ezernyi indok van, hogy miért érdemes majd letenni. Az egyetem végezte előtt még leteszem, de még van 5 évem rá (orvosi) :)
2011. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
64%
Én sem akartam jogsit, de rájöttem hogy muszáj munka vállalás miatt, mert 2 éve lett volna egy jó munkahelyem, és kérdezték hogy van-e jogsim, én mondtam hogy nincs. Aztán ott rögtön közölték is velem hogy akkor nagyon ne reménykedjek hogy megkapom a munkát,mert az utazásom oda csak autóval lehetett volna megoldani, meg embereket vagy munka anyagot is kellett volna fuvaroznom.
2011. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
82%

egy válaszolónak: pl azért kellene fuvaroztatnom magam, mert egy kis faluban lakom, ahol megy busz persze, de talán 3x annyi idő eljutnom valahova. és nem kapok kocsit, de ha pl a családban van, persze hogy használhatnám. plusz ezer más oka lehet, főleg egy munkalehetőség..

de akinek nem szükséges, persze megértem.

2011. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben akartam, de rájöttem, hogy nem nekem való a vezetés. Én vagy nagyon jól vezetnék, vagy nagyon rosszúl!

Hajlamos vagyok álmodozni, elbambulni, s ha épp vezetés közben jönne rám egy ilyen az nem vezetne semmi jóhoz. Egyenlőre még anyagiakban sem állok úgy, hogy nekifogjak, de nem is akarok!

Aztán még lehet fog változni...


21N

2011. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok.

Budapesten élek, tömegközlekedéssel bárhova eljutok.

2011. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Igaz 29 vagyok, de 20 évesen sem akartam, most sem akarok.

Kocsira sem telne, úgyhogy minek? :)

2011. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék. Félbehagytam a jogosítvány megszerzését, mert nagyon sokkal lehúzott az oktatóm, de ma már néha azon gondolkozom hogy lehet hogy nem is baj hogy nem szereztem meg. Ugyanis kicsit tartok/tartottam tőle hogy karamboloznék.
2011. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
47%
én se akartam de apám addig nyaggatott h elmentem 20 évesen, és azóta bánom h nem hamarabb!
2011. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
56%
ja és 22/N
2011. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
64%
Nekem van, imádok vezetni, de több ismerősöm nem akar hála a jó égnek. Nem nekik való, utasként is félnek az autóban, pánik betegek. Anyukámnak is van, de nem használja szerencsére, mindennek nekiment.
2011. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!