Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan fiatal, aki nem akar jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Komolyan, én ilyennel még nem találkoztam! 20 vagyok, legtöbb kortársam már meg is szerezte, de aki nem, az is mindenképp szeretne!
2011. júl. 24. 15:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
25%
Alapfeltétele az életnek... Ha dolgozni akarsz, szinte mindenhol kötelező, ha férfi vagy, akkor a férfiasságod jelképe.
2011. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Alapfeltétel?! Sose volt kocsink, mégis élünk :-)
2011. júl. 25. 10:22
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt hittem, hogy az légzés, a víz és a táplálék ;)
2011. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
61%

Amíg nem volt autód nem érzed annyira, hogy kell.

De munkánál első kérdés kb, hogy van-e jogosítványod.


Ha bármit szállítanod kell, veszel egy számítógépet pl egyből szükséged lesz arra, hogy valaki elvigye neked, tehát egy autóra...

2011. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Én se akarok. Feltétel ide vagy oda, amíg nem érzek magamban elég felelősséget, nem is fogom letenni.

20/L

2011. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy szinte 100%-ban a nők nem akarnak jogosítványt, a pasik szinte mindig:D


Nekem sincs jogsim, sem pénzem hozzá,sem autóm:D

Ja és én is lány vagyok!

26 éves.

2011. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Hát mi ebben az érdekes? A férfiaktól jobban elvárják a jogsit, mint a nőktől...


Amúgy olyan foglalkozásom lesz, aminek semmi köze nincs autókázáshoz, a szüleim is azt a foglalkozást űzik, sose volt baj a munkahelyükön belőle, hogy nincs kocsi / jogsi.

2011. júl. 26. 11:01
 38/42 phoenix9876 válasza:

Nem akarok sem jogsit, sem kocsit

24/F

2011. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
Mondjuk én már nem vagyok se fiatal, se nő (35 éves férfi), de én sem akarok jogosítványt. Tartok a vezetés felelősségétől és a rengeteg balesetveszélyes helyzettől, amit nem biztos, hogy ki tudnék védeni. Pedig 3 éve elkezdtem a tanfolyamot, de nem hogy motivált, hanem kedvemet szegte, mert az oktatók vagy alkoholisták voltak, vagy idegbetegek, türelme egyiknek se volt. Ráadásul tudom, hogy még ha ki is kinyögném nagy nehezen az autó árát, fenntartani már nem tudnám. Megyeszékhelyen lakom, tömegközlekedéssel meg bringával bárhová hamar eljutok.
2014. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok,de én sem szeretnék.

-Nem adnék érte pénzt.

-Túl stresszes

-Panel lakásra vágyom,10 percre a munkahelyemtől,és inkább a lakásra gyűjtök,minthogy ilyenekre pénzt költsek.

-Nem célom utazgatni,nem is szeretem

-Városi életmód vonz,létezik tömegközlekedés

-Drága a benzin

-Környezetvédő vagyok,van elég környezetszennyező,nem kell,hogy én is az legyek

-Azon a pénzen,ami egy autó fenntartásába kerülne inkább egészséges élelmiszereket veszek,sportolásra adok ki pénzt,aminek van is értelme.

-Nem akarom verni a f-szomat,hogy nekem milyen kocsim van,mert engem ezek a mutassuk meg mink van dolog nem érdekelt sosem.Olyan dolgokra szeretek pénzt költeni,amik boldoggá tesznek,nem olyanokra,amikkel megmutatom másoknak,hogy de menő vagyok.Rengeteg olyan ember van,aki úgy tart fenn autót,hogy mellette tesco gazdaságost vásárol.

-Nem akarok semmiféle szabálysértésért fizetni,kisebb az esélye,hogy balesetet szenvedek vagy okozok és emiatt felelősségre vonnak.

Én a nyugalom híve vagyok:))

2014. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!