Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

A férjem nem engedi, hogy többet egyek. Mi lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit felszedtem a szülés után, most elzárva tartja a hűtőt és számon tartja, hogy mennyit eszek. Nagyon megalázva érzem magam, pedig figyeltem, hogy ne szedjek fel. De így is 5 kg maradt rajtam. A férjem pedig egyre kevésbé figyel rám így is :(
2011. júl. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Ezzel a hülye nővel nem érdemes foglalkozni! Hagyjátok csak meg is érdemli! Kiráz az ilyen emberektől a hideg, nem képes a sarkára állni és hadja hogy egy pasi irányítsa az életét. Hát szánalomraméltó vagy komolyan mondom... "Csak mert szeretem." Hát júúúj én meg okádok az ilyentől.
2011. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Én is kezdem azt hinni, hogy kamu. Ez még viccnek is rossz.
2011. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
szerintem is fail. legalábbis nagyon remélem!
2011. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%
Én simán el tudom képzelni, h igaz, amennyi a barom...
2011. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
25%

lehet most nagyon le fogtok pontozni, de én nem sajnálom ezt a nőt egy cseppet sem, mert nem áll a sarkára, nem áll ki magáért, meg mi az h nem értesz a pénzügyekhez? ilyen nincs, számolni csak tudsz....

aki hagyja h a férje tárgyként kezelje és megalázza megüsse, ahelyett h hálás lenne a nejének, hogy született egy babájuk, annak úgy kell és kész

2011. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
58%
Minden ember a saját sorsának kovácsa ha te neked jó így akkor legyen jó. De ne panaszkodj hogy jaj milyen rossz sorsod van. Azon nem lehet segíteni aki nem is akarja.
2011. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!