Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

A férjem nem engedi, hogy többet egyek. Mi lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit felszedtem a szülés után, most elzárva tartja a hűtőt és számon tartja, hogy mennyit eszek. Nagyon megalázva érzem magam, pedig figyeltem, hogy ne szedjek fel. De így is 5 kg maradt rajtam. A férjem pedig egyre kevésbé figyel rám így is :(
2011. júl. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
48%
.primitív.megérdemli.
2011. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

te nem vagy normális. megaláz, tárgyként kezel és még azon gondolkodsz, hogy te nem vagy elég jó neki?! ő nem elég jó neki. pontosabban: sosem kapna normális nőt, mert akinek van esze, látja, h nem alkalmas egészséges párkapcsolatra, és azon nyomban elhajtja


ne hagyd, h tönkretegyen

2011. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
44%

Van egy-két "intézmény", amit a férfiak szeretnek, - ÉS ÁLTALÁBAN A NŐN MÚLIK azok biztosítása, előteremtése...


SzeretETT a férjed meccset nézni?

Forma-1-et?

Tiszta ruhában járT a férjed?

Finomakat főzTÉL neki - eddig?

Be tudTÁL eddig vásárolni egyedül is?

KiporszívózTÁL, mire hazaért?

Tiszta edényből EVETT-IVOTT?

Mindig rendelkezésre álTÁL, ha VOLT valami "nyomora"?


A többit a fantáziádra bízom.

43/F

2011. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Ne bántsatok. Szeretem és jó feleség szeretnék lenni. most mennem kell, hív.
2011. júl. 21. 21:39
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedi hogy egyél akkor szépen fel állsz és elmész onnan amíg nem késő. Nem egyszer hallani hogy a férj otthon éhezteti a családját, a te helyzeted az előjele lehet ennek, fogd magad és a gyereked és költözz, ha nem akartok éhen halni. A férjed már tuti hogy nem szeret főleg hogy semmit sem törődik veled ahogyan leírtad és még azért is leordítja a fejed hogy elmész a boltba. Ha tűrni akarod azért mert szereted de közbe b@szik a fejedre akkor viseld annak következményeit és ne itt rinyálj.
2011. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
57%
ááá ez kamu kérdés, ilyen nincs!
2011. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
91%

21:39, valószínűleg nagyon fantáziátlan vagyok, de nem értem az összefüggést a kérdés és a válaszod között.

Remélem nem azt akarod mondani hogy 5kg túlsúly egy feleségen (nagyon rövid idővel szülés után) feljogosítja arra hogy elzárja előle a hűtőt.

2011. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
69%
Vagy kamu, vagy megérdemli ha hagyja magát. Normális nővel ezt nem lehetne megcsinálni.
2011. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen sajnos, nem is kevés. Kérdező, nincs mit tenned. Ha vele maradsz, vállalnod kell ezt. 5 kilót 2-3 hét alatt kényelmesen leadsz, utána pedig döntsd el, hogy vállalod-e, hogy vele maradsz. Ez azt fogja valószínűleg jelenteni, hogy ahogy nem hízhatsz meg, például nem szabad megöregedned sem. Mert úgy otthagy egy fiatalért, mint a huzat. ha vele maradsz, kezdj el pszichológushoz járni, hogy ne csavarodj be, és kezdj el gyűjteni a 10 év múlva esedékes plasztikai műtétekre (mellfelvarrás, ráncfeltöltés, stb.)
2011. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
82%
Vágd le a lakatot
2011. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!