Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

A férjem nem engedi, hogy többet egyek. Mi lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit felszedtem a szülés után, most elzárva tartja a hűtőt és számon tartja, hogy mennyit eszek. Nagyon megalázva érzem magam, pedig figyeltem, hogy ne szedjek fel. De így is 5 kg maradt rajtam. A férjem pedig egyre kevésbé figyel rám így is :(
2011. júl. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem mindjárt akkor kezdett el akadékoskodni, amikor elkezdett domborodni a hasad...
2011. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántunk, de nem attól leszel jó feleség, hogy hagyod magad megalázni. Most nemhogy jó, de még feleség sem vagy, csak egy dísz, amit lehet(ett) mutogatni.

Ha nem eszel elapad a tejed, ezt felfoghatná az az imádnivaló, okos férjed is.

Ja, csak halkan jegyzem meg, hogy ez az ember nem szeret téged, de ezt te úgysem fogod elhinni.

2011. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:40

Sajnos van ilyen. Ismerek egy 170cm feletti nőt, kb. 42kg a súlya, iszonyatosan vékony. Mikor egy-két kilót fel mert szedni, a férje máris elkezdte cikizni, hogy milyen kövér.


Szerencsére nem mindenki ilyen. Az én férjem pl. állandóan le akar beszélni a fogyókúráról, mert állítólag így tetszem neki, nem tudja elviselni a gondolatot, hogy éhes vagyok és az rossz nekem. :D

2011. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
emeld fel a telefont és rendelj egy pizzát, ha nem tetszik neki, közöld vele, hogy kapja be
2011. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretnélek megbántani, de anyám erre szokta mondani: Nézte volna meg, ki alá fekszik.

Ha te ezt hagyod, akkor megérdemled, és ne minket kérdezz. Te is tudod, mit lehet tenni. El lehet ballagni, ha nem teszed meg akkor alázkodj meg minden nap, később nézd végig, ahogy a gyereked is megalázza, mert ez egy ilyen ember!

2011. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nagyon sajnàllak azzal, hogy te jó feleség akarsz lenni az nem minden. A férjed nem akar jó férj lenni neked? Igy lenne a helyes. A babàd fogja meginni ezeknek a durvasàgoknak a levét. Nem lesz tejed és a babàd nem fog fejlõdni rendesen, sokkal hamarabb megbetegszik mindentõl. Egyébként a férjed hagyja, hogy szoptasd a babàdat?
2011. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

Én 164cm, 57kg vagyok. Tavaly ilyenkor voltam 63 kg. AZért fogytam, hogy magamnak jobban tetszek, mert nem voltam úgy megelégedve az alkommal. Állandóan a tükör előtt álltam, és sajnáltattam magam, hogy kövér vagyok. Párom biztatott, el nem felejtem azt a mondatát, mikor azt mondta "Nekem igy husisabban még jobban is tetszel."

Ahogy irtam, hála Istennek, azóta sikerült leadnom, ráadásul úgy, hogy nem nagyon erőltettem meg magamat fogyókúra ügyben:)

Ne hagyd magad, ez nem normális, hogy a férjed nem enged enni! Nekem nagyon rosszul esne:(

2011. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
93%
Mindazt, amit nem enged megenni rápakolnám az ő tányérjára és megetetném vele. Abszurd helyzet; elképesztő!!!
2011. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
93%

Valahol érthető, hogyha a pasi azt az asszonykát szeretné visszakapni, akibe beleszeretett, nem egy bálnát DE DE DE!!!! itt nem erről van szó. 5 kiló????? Menjen a fenébe!

És eleve a hozzáállás, a módszer vérlázító!

Így bánik valaki azzal, akit szeret???

Sajnállak, mert te még szereted és meg akarsz neki felelni, pedig ő nem akar neked megfelelni és nem bánik veled úgy, mint aki szereti a másikat :-(((((((

2011. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

2hónapos pici baba mellett koplalni kell? Hogy a viharba várja el, hogy szoptasd? Meg van még 5kg pluszod?

Bassssssszus, és akkor még jaj, mert így meg úgy...

Emeld fel a hangod, és igen is egyél rendesen. Kell a gyermekednek is a táplálék, olyan mosottfos leszel egy idő múlva, depis. Akkor tényleg jól fogsz kinézni.

Mikor a fiam volt félév körüli extrém mértékben fogytam, egyszerűen nem ettem, hát felsírok, ha képeket látok magamról, beesett szemek, fekete karikák, sárga beteges színű bőr.

Most tojok a mérlegre, szopizik a lányom, szépen gyarapszik, és jól érzem magam a bőrömben.

A férjednek kijárna egy kiadós fenékbebillentés... Küld át, lecsapom(qvára felhúzták az agyam, az fix, h helyretenném a törékeny ffiúi lelkét)

Étkezz rendesen, állíts össze egy szopis diétát(babaszoba.hu-n van egy fogyj velünk program, ahol kifejezetten szoptatós diéta is van, mozgássorokkal)

Erre mit mond "drága" férjed?

2011. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!