Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

A férjem nem engedi, hogy többet egyek. Mi lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit felszedtem a szülés után, most elzárva tartja a hűtőt és számon tartja, hogy mennyit eszek. Nagyon megalázva érzem magam, pedig figyeltem, hogy ne szedjek fel. De így is 5 kg maradt rajtam. A férjem pedig egyre kevésbé figyel rám így is :(
2011. júl. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
én is rendelnék a helyedben valami finomat. Aztén ha nem tetszik le is út fel is út
2011. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Nem rendelhetek, mert nem hagy nálam pénzt, ha kell valami, együtt megyünk el megvenni, ő kezeli a pénzügyeket, én nem értek hozá.

Ha a háta mögött csinálnék valamit, nagyon kiakadna és nem akarom, hogy megüssön :(

2011. júl. 22. 11:21
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most mindent leírtál: ne ad enni, félsz hogy megüt, nem ad pénzt.

Menekülj amíg nem késő! Ez a hapsi nem szeret, a cselédje leszel neki, és tönkre fog tenni rövid időn belül testileg-lelkileg, majd szerez magának egy újabb, szebb, karcsúbb balekot.

Sajnálom, de ez van.

2011. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
89%

Először sajnáltalak, de most már úgy gondolom, hogy ha te ezt eltűröd, akkor ugyanolyan bolond vagy mint a férjed!

Miért itt sajnáltatod magad, amikor te is tudod, hogy ez nem normális?

2011. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

"Nem rendelhetek, mert nem hagy nálam pénzt, ha kell valami, együtt megyünk el megvenni, ő kezeli a pénzügyeket, én nem értek hozá.

Ha a háta mögött csinálnék valamit, nagyon kiakadna és nem akarom, hogy megüssön :("


nyuszika, ennek a palinak rabszolgának, ku.rvának és tenyészkancának kellesz, nem társnak....


nem kapsz enni, a pénzedet elveszi (családi, gyes, gyed mind a te nevedre megy, nem? ) és még meg is ütne vagy most is ver...


nane.hu - beszélj velük és addig szabadulj el, amíg még van miért

2011. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Bár bocs de te normális vagy? Mégis miért vagy egy ilyen emberrel főleg hogy van egy gyereked is. Csak nem akarod így felnevelni. Vagy te is be akarsz állni a bántalmazott megalázott nők sorába mert ennek ez lesz a vége. Te nem szereted te félsz tőle pedig ez csak rosszabb lesz ha nem teszel semmit. Állj a sarkadra és hagyd ott tudom hogy félelmetes és nehéz de ha nem teszed meg csak rosszabb lesz vagy azt akarod hogy üssön verjen lépten nyomon megalázzon még jobban?
2011. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Elmeséltem a páromnak ezt a sztorit.

Reakció: szemöldök felszalad, hitetlenkedő vigyor, h most szórakozom-e, majd:

Szerintem is zárni kéne azt a hűtőt, csak előbb belerakni a faszit

XD


Na kedves kérdező, ilyen a normális FÉRFI, a te marhád, csak egy állat. Előtted a döntés.

2011. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Néha nagyon kedves is tud lenni és mindig mondja, hogy szeret. Másrészt félek is tőle...bárhol megtalálna, vannak kapcsolatai.
2011. júl. 22. 16:06
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

Anyaotthonban nem találna meg, ők arra is szakosodtak, hogy elbújtassanak, ha van mitől félned.


DE a szüleid élnek, nem tudsz hozzájuk menni? Nem védene meg apukád?

2011. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én is szeretlek. Mondani bárki tudja, de nem lehetsz ennyire buta.

Ha félsz tőle, akkor tegyél most valamit, amíg lehet. Szólj valakinek, aki segít.

Komolyan, nem tudom elhinni, hogy van ilyen, a férjem egyből azt mondta, hogy kamu a kérdés.

2011. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!