Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

A férjem nem engedi, hogy többet egyek. Mi lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit felszedtem a szülés után, most elzárva tartja a hűtőt és számon tartja, hogy mennyit eszek. Nagyon megalázva érzem magam, pedig figyeltem, hogy ne szedjek fel. De így is 5 kg maradt rajtam. A férjem pedig egyre kevésbé figyel rám így is :(
2011. júl. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem normális a férjed... De te sem, ha ezt eltűröd.
2011. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
Ma az öt kiló többletért perel, holnap a hajad színe nem tetsziki neki, holnapután cikizni fogja a szoptatós melleidet, vagyis ezer módon fog kínozni. Mindig fog találni ürügyet arra hogy megalázzon. Hagyd a fenébe, amíg tönkre nem tesz. Ő már nem a tied!
2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég! 2 hónapos a picitek és még szopik, ha jól értem. Normális táplálkozás nélkül hogy lesz tejed? Erre nem gondol az az idióta férjed? Ő hány kiló?
2011. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki, ez egy gennyláda, az én férjem, mindenhogy szeret sosem akar fogyóztatni pedig nem vagyok egy pillesúly, a 170cm/93kg-mal. sose kért fogyóra, ő 185cm/ 85kg. Lehet szidni hogy zsírdisznó, nem különösebben érdekel, én megtaláltam a párom és több pali nekem nem kell. Sose bántottam senkit a kinézete miatt, és én is szeretni fogom a párom ha felszed még vagy 30 kg is pluszba.
2011. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem hiszi el hogy van ilyen,annak írom:Én is ismerek konkrétan egy párt,a férj kiszedi az általa "megengedett"mennyiséget a feleség tányérjára,ami iszonyú kis adag,ezt teszi otthon is,és mindenhol,vendégségben,étteremben,stb..Egy lakodalomban voltunk,vacsoránál tátva maradt a szám,meghűlt bennem a vér amikor láttam.Hétvégi családi ebédeknél is a férj szedi ki a megengedett mennyiséget,és megengedett ételeket a feleségnek.Nagyon kicsi adagokat ehet csak a feleség,süti,üdítő,fagyi,ilyesmik,egyáltalán semmi!A feleség nagyon pici,kis filigrán alkat,38 kiló,a férj nagy,kigyúrt,egyébként igen jóképű férfi.A feleségnek a körme alakja,színe,a haja hossza,ruházata,mindene meg van határozva.10 éve együtt vannak,van egy 5 éves kisfiuk.A feleség szabályosan éhezett terhesség alatt,nehogy hízzon a megengedettnél többet.A férj nagyon jó módú vállalkozó,tömény luxusban élnek.
2011. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
előző, ha ilyen hülye a nő, meg is érdemli 38 kg az csont és bőr, az orvosa nem küldi kezelésre? vagy megvárják még az összes szervrendszere felmondja a szolgálatot? egyáltalán hogy esett teherbe? :-o
2011. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Kéne a francnak a luxus, ha nem ehetek egy jót. Amúgy aki ezt eltűri, az megérdemli, én csak ennyit mondok!
2011. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a feleség panaszkodik,neki teljesen jó így,a testvére mesélte el hogy élnek.
2011. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Az én párom is szól,aztán este főz valami finomat és cseszeget, hogy egyek. Ez se jobb.
2011. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%

Én arra jöttem rá, hogy amikor az én férjem arra jön rá, hogy rámtört a zabálhatnék, elkezd isteni fincsi salátákat, meg igen diétás finomságokat csinálni a konyhában :-D

Nem szól, hogy vegyek vissza, csak finoman terelget, éééédes :-D

2011. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!