Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

A férjem nem engedi, hogy többet egyek. Mi lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit felszedtem a szülés után, most elzárva tartja a hűtőt és számon tartja, hogy mennyit eszek. Nagyon megalázva érzem magam, pedig figyeltem, hogy ne szedjek fel. De így is 5 kg maradt rajtam. A férjem pedig egyre kevésbé figyel rám így is :(
2011. júl. 21. 21:25
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%

ha ez igaz, amit nem tudok elhinni.... akkor tényleg vele akarsz még maradni?

komolyan gondold át

ez nem normális

idióta szemét állat

2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz neharagudj. Oké hogy nem szeretné hogy egy bálna legyél (habár ha szeret úgyis szeret) de azért rádbízhatná a fogyókúrát, 5 kiló meg nem a világ vége...
2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 ava87 ***** válasza:
100%
5 kiló??? Ne szórakozzunk már, ha 10 maradt volna rajtad, az is teljesen normális lenne. Teljesen épelméjűnek tartja magát a férjed? Mert szerintem ez egyáltalán nem normális dolog. Még ha kórosan kövér lennél, azt mondanám, hogy a te érdekedben teszi, de ez egy elmebeteg és megalázó dolog.
2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
96%
ha ez komoly és nem kamu, nagyon sajnállak és nem értem, hogyan tévedhettél ekkorát...
2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szültél? Szoptatsz még? Az nem érdekli, hogy mi van a gyereketekkel???
2011. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Szeretem és ezért bánt, hogy nem tetszem neki. Ha elmegyek a boltba, akkor meg kiabál velem.
2011. júl. 21. 21:32
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

A férjed pont olyan fajta férfi akiknek megszületni se lett volna szabad.

Szerencsére az én férjem soha,de soha nem foglalkozott az alakommal.12 éve vagyunk együtt.49 kiló voltam mikor megismert most 85 kiló vagyok.Van egy 2 éves fiúnk.

Egyetlen egyszer se mondta,hogy le kéne adnom.Soha semmilyen megjegyzést nem tett,olyat meg pláne amit a te férjed csinál.Elzárni az ételt?!Normális ez????

2011. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Igen, 2 hós a pici.
2011. júl. 21. 21:33
 9/56 A kérdező kommentje:

Nem is értem, miért kiabál, ha máshol próbálok enni valamit. A kedvére teszek, nem jártam el korábban se sehová, takarítok, ellátom a babám, kedveskedek neki.

De félek, hogy nem vagyok elég jó neki, néha érezteti.

2011. júl. 21. 21:34
 10/56 anonim ***** válasza:
69%

Engem a párom letiltott a cukorról.

Limonádé=citromos víz

a reggeli kávémba is csak tejet kapok, a munkahelyemen ezek után nincs pofám "csalni" és ott is cukor nélkül iszom.

Azzal indokolta, hogy már mindenben nagy mennyiségű hozzáadott cukor van, ezért direktbe nem használjuk.

Végül is ez igaz, a hűtőről nem vagyok letiltva...

és még szülni sem szültem.

2011. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!