Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok! Tegnap szembesül...

Beteg vagyok! Tegnap szembesültem vele. Doki leültetett és elmagyarázta mit kell tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem biztosan meg is fogok halni. Szüleimnek nem mondtam el, se a férjemnek.. Nem is fogok elmenni kezelésekre sem. Ne látom értelmét. Úgyis megfogok halni akkor minek szenvedjek még? 26N
2011. júl. 20. 12:50
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen döntöttél, hogy elmondod a családodnak! Első lépés a küzdelemben, ügyes vagy! :) Ők ismernek Téged igazán, ők lesznek azok, akik igazán bátorítani, és bíztatni fognak.

Esetleg nyiss egy blogot is a betegségedről, a kezelésekről, amiken átesel. Ismeretlen emberek is tudnak majd erőt adni Neked, meglátod!

Jobbulást kívánok!

2011. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim válasza:
Beszéltél az orvossal?A családoddal?Hogy érzed magad?
2011. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Mi újság? Sikerült elmondani a családnak?
2011. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen beszéltem a a férjemmel.. mindketten sírtunk, de megbeszéltük küzdeni fogunk.. Családomnak is elmondtam ott kétségbe estek és ott is sírtunk. Édesanyám felhívta a megyében a legjobb orvost.. Ma beszéltem vele.. Jövő héten el is kezdnek kezelni. Először műtenek. És sajnos a babát nem tarthatom meg, Vagy a gyerek élete vagy az enyémé és még csak 6 hetes terhes vagyok ezért sajnos meglesz szakítva. Ezt tanácsolták.. Már felkészültem a legrosszabbra.
2011. júl. 21. 19:49
 55/60 anonim ***** válasza:
Hatalmas pofont kaptál az élettől, szívből kívánok erőt és kitartást elsősorban Neked, meg mindenkinek, aki melletted áll! Sikerülni fog, ebben biztos vagyok, és utána mindent elérhetsz még, fiatal vagy és erős! MEGGYÓGYULSZ! Puszi
2011. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon gyors gyógyulást kívánok neked!
2011. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Sokszor kapunk az élettől hatalmas pofonokat amiktől a padlóra kerülünk csak az a fontos hogy feltudj állni. Soha ne add fel a reményt harcolj mert képes vagy rá szorítunk neked.
2011. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítunk neked! Így ismeretlenül is sokat gondolunk rád! Meg fogsz gyógyulni!! Légy erős, menni fog!!!
2011. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
Szia!Hogy vagy?Ugye van remény a teljes gyógyulásra?
2011. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:
Mi van veled?
2012. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!