Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok! Tegnap szembesül...

Beteg vagyok! Tegnap szembesültem vele. Doki leültetett és elmagyarázta mit kell tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem biztosan meg is fogok halni. Szüleimnek nem mondtam el, se a férjemnek.. Nem is fogok elmenni kezelésekre sem. Ne látom értelmét. Úgyis megfogok halni akkor minek szenvedjek még? 26N
2011. júl. 20. 12:50
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

Meg fogsz gyógyulni, már azzal hogy kiírtad ide a kérdést az látszik, hogy a felszín alatt keresed a megoldást. Biztos, hogy olyan embertípus vagy, akinek sikerülni szokott.

(pszichológiát tanulok)

2011. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne add fel! Unokahúgom 26 évesen lett rákos, kivették a fél veséjét, többször kemoterápiázták, sugarazták, most 32 éves és még mindig itt van. Éppen egy kemo után, most kezd nőni a kis tüsi haja, de nem bánja, vett néhány csinos fejkendőt, most úgyis nagy divat a fejkendő és az extrém rövid haj is. Neveli a gyermekeit, tanulgat(!), a háztartásban, főzésben van segítsége, de a legfontosabb, hogy lelkileg nagyon erős, óriási akaratereje van.

Te se add fel, próbálj meg mindent, amit javasolnak és egyetlen napig se halogasd a kezelések megkezdését!

Meg tudsz gyógyulni, ha nagyon akarod! Csak erre gondolj!

2011. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Holnap kell vissza mennem, köszönöm a sok linket.. olvasok minél többet megtudjak ezekről a betegségekről.. De nagyon elkeseredtem.. Lehet hogy nem adom fel.. és küzdök hogy egy betegség ne győzzön le utálom a vereséget!!!
2011. júl. 20. 13:08
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kezelést választod, és nem más alternatív gyógymódot, akkor feltétlenül dr. Dávid Tamás előtte!
2011. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
14%

Én elhiszem, hogy mindenki őszintén segíteni akar, de kíméljétek meg a kérdezőt a csodaszerektől és csodamódszerektől.

Kiegészítő kezelésként hasznosak lehetnek, de nem összevissza.

Pl. akármit mond Paleolit Szendi (a paleolit korról semmit nem tudunk, tök megalapozatlan az egész) a D vitaminról, a napozás bőrrákot okozhat. És a búzafüvet is elég lett volna egyszer belinkelni, a kérdező tud olvasni, ha akar, utánanéz, ha nem, akkor nem kell eröltetni. Mellesleg ha jobban utánaolvas az ember, nyilvánvalóvá válik, hogy a búzafüvet préselés után perceken belül el kell fogyasztani, nem lehet tárolni meg fagyasztgatni.

Van még ezer más csodaszer, a "gyógyítsuk a rákot c-vitaminnal" állásponttól a deutériummentes vízig (ez egy ismerősöm is használta), valamint van, aki a vegetáriánus étrendre esküszik.

Egy biztos, nem lehet összevissza kapkodni. A kérdező konzultáljon az orvosával, mit alkalmazhat kiegészítésként, és alaposan olvasson utána a lehetőségeknek.

Sajnos sokan kihasználják, hogy a beteg ember bármennyit képes fizetni a gyógyulásért, és minden szalmaszálba belekapaszkodik (az első sokk után).

Nem azt mondom, hogy nem érdemes próbálkozni, de csak megalapozottan! Fontos a remény, de hiú reményt kelteni valakiben szemétség, nem pedig segítség.

2011. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
27%

"A kérdező kommentje:

Holnap kell vissza mennem, köszönöm a sok linket.. olvasok minél többet megtudjak ezekről a betegségekről.. De nagyon elkeseredtem.. Lehet hogy nem adom fel.. és küzdök hogy egy betegség ne győzzön le utálom a vereséget!!!"


Nem is szabad engedned magad!Lehet,hogy utána ha túléled lesz egy gyönyörű szép gyereked,a férjed mindennél boldogabb lesz veled,egy erős nővel,aki küzd!A szüleid is boldogak lesznek,ha túléled és sokkal jobban becsül majd mindenki,mint eddig!Fogadd el a kezelést,tegyél meg MINDENT a túlélésért!Ha nálam diagnosztizálnák ezt a betegséget,akkor küzdenék az utolsó szál hajamig!Bevenném az utolsó szem gyógyszert is!És bármennyire fáj is a betegség vagy a kezelés,megpróbálnám túlélni!Vigyázz nagyon magadra,sok szerencsét a továbbiakban és írj,ha sikeres volt a kezelés!Ne felejts el minket se!

És mindenkinek mond el!Az ilyet nem szabad titokban tartani!Ráadásul.. szerintem.. mond el mindenkinek idejében,hogy szereted őket!

2011. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
48%

írj még pár hülyeséget kedves válaszoló , annyira utálom az ilyen embereket.

Szerinted anno miért nem volt nyoma a ráknak sehol?

Mert normálisan ettek , ismerték a gyógymódokat.

Én is meggyógyultam, nagyon jó lett a vérképem , máig iszom... kérlek kiméld meg a kérdezőt a hülyeségeittől:S köszi

2011. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
53%

Az orvosok meg manapság a legkapzsibb emberek, menj kemóra, hadd kapjuk a sok milliót... persze hogy senkinek nem engedik meg a búzafűlevet meg ilyesmit, hiszen akkor nem lenne annyi pénzük, másrészt mikor lepréselik és egyből beteszik fagyasztóba ugyanúgy megmarad a hatása.

szeretem az olyan embereket akik megvezetik a rákos embereket hogy ezek a dolgok nem jók, pedig csak utána kell olvasni, sok ember nem is a rákba hal bele hanem a kemoterápiába... szánalmas

2011. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:

ma 13:13

A Culevit nem hiú reménykeltés. Apukámnak, mikor abbahagyták a kemót, azt mondták, már nem kaphat többet, még volt egy áttétje, és jócskán magas volt a CEA érték.

Ezután már semmilyen kezelést nem kapott, csak a Culevitet és teljesen eltűnt és hatodik éve nem tért vissza.

Nem is csodaszer persze, csak támogatja a szervezetet a gyógyulásban. Azt sem mondom, hogy mindenki száz százalékra meggyógyul tőle, függ ez a rák típusától és attól is, milyen későn vették észre.

Én senkit nem beszélnék le az orvosi kezelésről, de igenis kell mellette alternatív gyógymódokat keresni.

Ha mi nem tesszük, apukám már nem lenne közöttünk, úgyhogy szerintem az a szemétség, ha ettől az esélytől megfosztunk valakit.

2011. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
76%
hiú remény nem létezik...
2011. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!