Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok! Tegnap szembesül...

Beteg vagyok! Tegnap szembesültem vele. Doki leültetett és elmagyarázta mit kell tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem biztosan meg is fogok halni. Szüleimnek nem mondtam el, se a férjemnek.. Nem is fogok elmenni kezelésekre sem. Ne látom értelmét. Úgyis megfogok halni akkor minek szenvedjek még? 26N
2011. júl. 20. 12:50
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim válasza:

Mindenképp mondd el a családodnak. Ha te el is hagyod magad, ők ott lesznek, támogatnak, és visszaráncigálnak ebből az állapotból... A legfontosabb azonban tényleg az, hogy TE ne add fel, akarj meggyógyulni.

Fél éve legjobb barátnőm anyukájánál diagnosztizáltak rákot, először ők is megijedtek, aztán pozitívan álltak a dolgokhoz. Mára túlvannak műtéteken, sugárkezelésen és kemón, és teljesen egészséges már anyukája. Fél év, ennyi volt.

A páromnál (21 éves) pedig most találtak valami szívbillentyű-problémát, jelenleg a rosszabb pillanataiban ő is úgy van, mint te... De ez csak a kezdeti kétségbeesés. Ilyenkor mindig próbálok lelket önteni bele. Ha jól tudom, a családja még nem is tudja, csak én meg a legjobb barátja. (De próbálom rábeszélni, hogy mondja el nekik.) Hidd el, nagyon sokat számít, ha van melletted valaki aki támogat, és fogja a kezed. Tudod, mit meg nem adnék, ha én is foghatnám (így is) a párom kezét... De 1700 km-ről nehéz.. És nincs lehetőségem kimenni hozzá...


22L

2011. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Itt az oldalon mindannyian drukkolunk Neked! Soha, semmit nem szabad feladni! Csak olyan gondolataid legyenek, hogy meggyógyulsz, ha ezt eldöntöd magadban, már elindultál a gyógyulás felé. Fogadd el a kezelést, de mellette valóban nézz utána, hogy mivel tudod bivaly módon megerősíteni az immunrendszeredet, mert ez a kulcs. Akkor a saját szervezeted is segít kiirtani a rosszat. Amit próbálj kerülni, az a cukor, a tej, a tartósítószeres dolgok. Amiből minél többet fogyassz: búzafűlé, mindenféle zöld növény vagy azok kipréselt leve. Próbálj lucernacsírát venni, napi néhány csipet sok fontos tápanyaggal lát el. A vérnek nagyon jót tesz a céklalé, vagy maga a cékla. Ajánlják még fogyasztásra a babot, minél sötétebb (vörösbab) annál jobbat tesz. Semmiképp ne add fel, gondolunk Rád! Ha később vacak lesz a hangulatod és eszedbe jut, légyszi írj ide, megpróbálunk lelket önteni beléd. Innentől minden gondolatod az legyen: MEGGYÓGYULOK!
2011. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
Folyt: még annyit, hogy tervezgesd a jövődet, csupa szépet láss magad előtt. Pl. jövő nyáron szaladsz a tengerparton, sétálsz egy gyönyörű arborétumban, locsolgatod a virágaidat, vagy kacsákat etetsz egy tónál. A gondolataid nagyon sokat tudnak segíteni.
2011. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim válasza:
48%
26 évesen hasnyálmirigyrák?Nagyon fiatal vagy ehhez a betegséghez.Biztosan jól értetted,hogy ez a fajta rákod van?Drukkolok nagyon neked.
2011. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a sok választ nagyon jól esik!:'-( Úgy döntöttem holnap mondom el a családnak, és ma a férjemnek.! Csak még az a bökenö van hogy 6 hetes terhes vagyok. Ma 5 óra körül felhívom a doktort és beszélek vele. Kit tud ajánlani stb.. És hogy a babával mi lesz.. Igen jól hallotam hasnyálm.rákom van. Igen fiatal vagyok de úgy látszik ez a kór senkinek sem kegyelmez. És mindent leírok nektek.. Köszönöm hogy belém öntitek a lelket.
2011. júl. 20. 16:37
 46/60 anonim válasza:
Milyen vizsgálatokon estél át?Mi mutatta kia tumort?
2011. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm teljesen felgyógyult. Ne add fel MEG FOGSZ GYÓGYÚLNI!
2011. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
Elküldtek vérvételre hirtelen fogyni kezdtem elkezdett nagyon hullani a hajam hasmenésem volt 2 hete.. Teljes vérképből kimutatták Túl magas volt a Fehérvérsejt. Ultrahangoztak. És látták a babát is.. Eleinte gyulladás volt a szervezetemben innen indult az egész.
2011. júl. 20. 18:49
 49/60 anonim ***** válasza:
Azért az életed fontosabb, mint a hajad.Lehet, hogy kihullik, de szépen vissza is fog majd nőni a kezelések után, addig pedig hordhatsz parókát.Annak a szomszédasszonyomnak is kihullott, aki mellrákos volt, de visszanőtt neki tökéletesen, már szép dús a haja,már egész hosszú lehetne neki, de mindig levágatja, mert megszerette a parókát :)
2011. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Veled vagyunk! Csak pozitívan!!!!
2011. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!