Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok! Tegnap szembesül...

Beteg vagyok! Tegnap szembesültem vele. Doki leültetett és elmagyarázta mit kell tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem biztosan meg is fogok halni. Szüleimnek nem mondtam el, se a férjemnek.. Nem is fogok elmenni kezelésekre sem. Ne látom értelmét. Úgyis megfogok halni akkor minek szenvedjek még? 26N
2011. júl. 20. 12:50
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
Nevelőanyám anyját most műtötték szintén hasnyálmiriggyel. Tök jól van, kemora majd csak ősztől kell járnia Baselbe. 2 hetet lesz kinn. A műtét jól sikerült, már eszik, bár még keveseket, de napról-napra erősebb.
2011. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Én már most fogytam 5kg-ot 1 hét alatt. Holnap feltétlenül felkeresem a legjobb orvosokat. És persze a gyógymódokat. családomnak elmondom ha lesz lelki erőm egyáltalán...
2011. júl. 20. 13:27
 33/60 anonim ***** válasza:

Fogadd el a kezelést!

Ha kiderülne, hogy rákom van, meg sem fordulna a fejemben, hogy nem fogom túlélni, még akkor se, ha a dokik nem biztatnak túl sok jóval!!

Egyszer volt egy súlyos szembetegségem, néhány nap alatt teljesen elment a látásom. Már a dokik is azt mondták, hogy nagy valószínűséggel, nem fog visszatérni a látásom. Viszont én hittem abban, hogy látni fogok!! Ma a látásom tökéletes, teljesen meggyógyultam!

Higgy benne, hogy meg fogsz gyógyulni! Minden porcikáddal akard a túlélést!!! :)

2011. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

Az legyen a legnagyobb bajod, hogy kihullik a hajad!!!

Jajj ne butáskodj már, előtted az élet! Tessék szépen utána járni a betegségednek és a legjobb orvosokat felkeresni!!!


Az első lépés amit tehetsz, a pozitív gondolkodás. Ha magadtól nem megy, akkor járj agykontrollra, vagy csak olvass róla, esetleg menj **hoz, aki szintén tud segíteni.

Családtagunk nemrég gyógyult fel a rákból. Rengeteg diéta, kitartás és erő, de megcsinálta!!!!


Kívánom, hogy tudj pozitívan gondolkodni és gyógyulj meg!!!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Tudom hogy most nagyon nehéz és elkeserítő a helyzet hogy úgy érzed nincs értelme semminek mert úgysem használna és csak meg hosszabitaná az elkerülhetetlent. De nem szabad ilyen könnyen feladnod hiszen fiatal vagy és erős képes leszel össze szedni magad és küzdeni az életedért az utolsó pillanatig mert muszáj leszel. Az embernek csak egy élete van azt az egyet pedig nagyon nagyon féltenie kell. Légy dühös sírj tombolj de soha ne add fel soha. Menj el a kezelésekre az összesre beszélgess a barátaiddal a szüleiddel és ne gondolj arra hogy elbukhatsz. Sokaknak sikerült neked is fog. Csak bízz benne.
2011. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
olvasd el A titok című könyvet
2011. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy feladd!Igen is vállald a kezelést, dehogy halsz bele.Ismerek olyan embert, akinek hasnyálmirigy rákja volt,kikezelték, túlélte.Most kutya baja, dolgozik.Pedig már nem valami fiatal.50 év körüli.Szomszédom is rákos volt, bár az mellrák.Megműtötték, soká tartott ugyan a kezelése, de szépen túlélte ő is, mára elég szépen rendbejött, most már ő is képes dolgozni is, éli az életét, ő is idősebb jóval nálad.Szóval, nem mindenki hal bele a rákba.Persze megértem az elkeseredésedet,de aki úgy fogja fel, hogy ő biztos túléli, annak sokkal több esélye van.Kívánom neked, hogy sikeresen kigyógyulj a betegségedből!
2011. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Szia!


A Vargha-gyógymódnak is nézz utána ( [link] ), édesanyámat szintén "az orvostudomány jelenlegi állása szerint gyógyíthatatlan" betegségből hozták fel először tünetmentesre, azóta gyógyultnak nyilvánították. Sajnálom, hogy nem régebben találtunk rá... és SOHA ne add fel!!! Hidd el, amíg benned él a remény, addig van esélyed, bármit is mondanak az orvosok!

Ha gondolod, beszélgethetünk privátban is, sajnos rengeteg a tapasztalatom a témában...


Tessa

2011. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim válasza:

Nehogy feladd! Fiatal vagy még, előtted az élet, sok dolog vár még Rád, amiért érdemes élni és küzdeni, felvenni a harcot a betegség ellen.


Biztosan rossz volt hallani, hogy mi a helyzet, de számos lehetőség van, amit ki lehet próbálni. És legyen hited. Most nem feltétlenül bármiféle vallásra gondolok, persze az is segíthet, de főleg az életbe, jövőbe, gyógyulásba vetett hiteted.


A családodnak pedig mondd el, mi van. Különösen a férjednek. Ő a társad, a másik feled, neki feltétlenül tudnia kell. A családod csak akkor tud melléd állni, ha hagyod. Ne akarj egyedül maradni a problémáddal, engedd, hogy segítsenek, hiszen szeretnek Téged.


Sok erőt és kitartást Neked!

2011. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!