Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok! Tegnap szembesül...

Beteg vagyok! Tegnap szembesültem vele. Doki leültetett és elmagyarázta mit kell tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem biztosan meg is fogok halni. Szüleimnek nem mondtam el, se a férjemnek.. Nem is fogok elmenni kezelésekre sem. Ne látom értelmét. Úgyis megfogok halni akkor minek szenvedjek még? 26N
2011. júl. 20. 12:50
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:

olvass utána ennek is: GIST


nagyon jó eredmények vannak. Jelenleg zajlik egy klinikai program, sztem be tudnál kerülni....

2011. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:

dr. Dávid Tamás prof. (az egyik legnagyobb rákkutató és gyógyító)

Vele mindenképp konzultálj. Mindent megtalálsz róla a neten.

2011. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem se add fel, nem szabad. Nagyon sok féle alternatív gyógymód is van már, amit érdemes lenne kipróbálnod, kicsit olvass utána.


Egyik ismerősöm is beteg volt, őt végülis lélekgyógyász gyógyította meg, pedig már úgy tűnt, nincs remény. (Sok betegség ugyanis a lélek gondjaiból ered, tudom, hogy bután hangzik, de legalább utánaolvashatnál...) Ne add fel!

2011. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:

Nagyon erősen ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket:

[link]

A rák egy civilizációs betegség sajnos. Nem szabad feladni a harcot ellene.

2011. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel ilyen könnyen! Apukám is rákos volt, ő a Culevit-től gyógyult meg, mikor már a kemó sem használt igazán. Keress rá a neten. Ahogy írták, a búzafű is nagyon jó és a barackmag kivonat. Ezekkel mind jó eredményeket lehet elérni.
2011. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
És még ez a cikk is idepasszol: [link]
2011. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kihullik a hajad, de utána visszanő. Pár hetet távol fogsz tölteni a férjedtől, de utána még éveket együtt!! Nem csak a férjeddel, hanem a gyereketekkel is! Ne add fel. Először keress fel egy pszichológust, mondd el a családodnak, és el kell kezdeni a gyógyulást, a kezeléseket. Ha egészen pici gyerekek is kibírják, akkor Te is ki fogod! Bízz magadban.
2011. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egyszer egy történetet, hogy egy üzletembernél súlyos betegséget diagnosztizáltak (talán rák, de már nem emlékszem pontosan) és közölték, hogy fél éve van hátra.

Fogta magát, vett egy hajót, feldobta a tatra a koporsót és elindult világot látni. Amikor visszaért, még mindig nem tűnt halottnak, így elment az orvosához. Csodálkozva vették észre, hogy meggyógyult.


Ezzel NEM azt akarom mondani, hogy ne kezeltesd magad. Hanem a kezelés mellett érdemes úgy élni, mintha az lenne az utolsó nap. Néha a lélek is betegíthet. Mivel nem tudni, hogy nálad mennyiben fizikai, mennyiben lelki eredetű a dolog, menj biztosra, mert vesztenivalód már nincs.

Kezeltesd magad, de mellette élj úgy, mintha az a nap lenne az utolsó. Próbálj ki mindent, amit eddig nem.


Egyébként a hasnyálmirigyrák is gyógyítható, két embert is ismerek, akik meggyógyultak belőle.


A családnak pedig azért kell elmondani, mert ha mégis a legrosszabb forgatókönyv jön be, akkor felkészületlenül éri őket. És úgy sokkal, sokkal nehezebb feldolgozni az elvesztésedet!

2011. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:

nincsmit, nézd csak meg.

rólam is lemondtak, de egy barátomtól hallotam a búzafűléről és elkezdtem inni, a vérképem egyre jobb lett, aztán a végén már a kemót sem kértem, mert ittam a búzafűlevet és teljesen meggyógyultam . ennek már 2 éve , és semmi bajom nincs azóta. ne add fel:)

és én őket ajánlom, szerintem ők a legjobbak, és nagyon nagyon kedvesek, én azóta is tartom velük a kapcsolatot.

2011. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Korai, vagy előrehaladott stádiumban vették észre?
2011. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!