Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok! Tegnap szembesül...

Beteg vagyok! Tegnap szembesültem vele. Doki leültetett és elmagyarázta mit kell tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem biztosan meg is fogok halni. Szüleimnek nem mondtam el, se a férjemnek.. Nem is fogok elmenni kezelésekre sem. Ne látom értelmét. Úgyis megfogok halni akkor minek szenvedjek még? 26N
2011. júl. 20. 12:50
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:

Biztosan nem segítenek a kezelések?

Most lehet, hogy egy pszichológus tudna neked segíteni.

2011. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
Mi a bajod? Miert vagy olyan biztos benne hogy meg fogsz halni?
2011. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi a betegséged pontosan? olyan betegség nincs ,amivel ne lenne érdemes felvenni a harcot...meg fogsz gyógyulni,ezt el kell hinned,de meg kell érte küzdened...szedd össze magad...nagyon sokan szeretnek..
2011. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mi a bajod?Biztosan nem segít a kezelés?Azért megprobálkozhatnál vele...
2011. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
doki biztatott engem.. de a szavaimból nem úgy vettem észre mintha olyan kecsegető lenne.. Rákom van. Főleg hasnyálmirigy amivel nagyon sokat szenvednek az emberek.. Utána olvastam.. Nagyon elkeseredtem
2011. júl. 20. 12:55
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

1. Fogadd el a kezelést. Bármikor meggondolhatod magad közben is.

2. A pszichológus valóban szükséges.

3. A férjednek és a szüleidnek joguk van tudni, mi a helyzet. Te nem akarnád tudni, ha a férjed beteg lenne? Hogy éreznéd magad, ha eltitkolná előtted (=hazudna)?


Nagyon sajnálom, hogy beteg vagy, tul.képpen normális, ahogy reagálsz, de azért ne felejts el gondolkozni.

De az igaz, hogy a saját életéről mindenki maga dönt.

2011. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a konkrét baj, de semmiképp ne add fel. Rengetegen gyógyultak már meg más módszerektől, pedig az orvosok már lemondtak róluk. Keress valamit amiért még érdemes élni, és kapazszkodj bele, hogy azért a valamiért nem adod fel. Próbálj ki más módszereket!

Nézz vicces filmeket,nevess és attól már gyógyulsz.

Írd le egy füzetbe amennyiszer csak bírod naponta ezt a mondatot: "MEGGYÓGYULOK MEGGYÓGYULOK MEGGYÓGYULOK........" és így tovább. Kívánom,hogy legyen erőd küzdeni.

És olyan nincs,hogy úgyis meg fogsz halni, minden rajtad áll innentől.

2011. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
33%
ilyen hozzáállással nem is fogsz meggyógyulni.
2011. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem.. Félek a kezelésekről.. kihullik a hajam.. sorolhatnám..
2011. júl. 20. 12:59
 10/60 anonim ***** válasza:
84%
Soha, de soha ne add fel! Akarj meggyógyulni!
2011. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!