Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 21éves lányt...

Szerintetek egy 21éves lányt eltilthatnak a szülei a barátjától?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt (sajnos titokban, mert a korkülönbség miatt), de most megtudták a szüleim. Apám megfenyegetett valamivel,ha nem fejezzük be. Nagyon szeressük egymást, már szerettünk volna összeköltözni. És most leírhatatlan amit érzek. Egy napomat sem tudom elképzelni nélküle, nem hogy soha többé ne lássam. Így teljesen értelmetlenné válik az életem.
2011. júl. 17. 22:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
39%
válaszd nyugodtan a párod, a szüleid féltenek, de a szülők alaptermészete, h lenyugszanak és elfogadják a gyerekeik döntéseit. Biztos lesz pár hónap durca, de aztán minden rendben lesz :) Én nem aggódnék.
2011. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Én nem a hirtelen váltástól félek. Boldogan odaköltözöm hozzá. Hanem attól, hogy így elveszítem a szüleim. (az "elveszítem a szüleimet" nem úgy értem, hogy nem tartanak el stb., hanem hogy abszolút nem is mehetek hozzájuk :(
2011. júl. 17. 23:45
 23/36 anonim ***** válasza:
72%
Akkor most már csak az a kérdés, hogy a párod mit mond? Eddig kb titkos szeretői viszonyban voltatok, és azt ígért, mondott, amit akart, mert nem volt semmi következménye. De most, nyíltan vállalnia kell téged. Az, hogy te "megőrülsz" nélküle, édeskevés a boldogsághoz. Neki is bizonyítania kell, hogy amit 3 év alatt ígért, azt komolyan is gondolta.
2011. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
39%
Ó, ettől ne félj!!! Mint írtam max pár hónap durci, biztos vok benne, h úgyse bírják nélküled, ilyenek a szülők :) Nem fogod őket elveszíteni!
2011. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
36%
A szülőket - a normális szülőket - valóban nem lehet "elveszíteni". Dühösek, szomorúak lesznek, de nem azért, mert nem szeretnek, hanem azért, mert féltenek. Ezt az érzést veled együtt "kapták", és nagymama korodban sem fogják másként érezni. Ha biztonságban éreznek a párod mellett, megbékülnek majd. Lehet, hogy hetekig, hónapokig nem látod őket, de akkor is így lesz.
2011. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
a párom akár az elejétől fogva felvállalt volna (még gyereket is szeretne-én nem), de nem mertem apumnak elmondani, mert tudtam, hogy nagyon szíven üti a több mint 20év korkülönbség :(
2011. júl. 17. 23:59
 27/36 anonim ***** válasza:
20%
Költözzetek össze! nagy lány vagy már :) ! ne a szüleid diktáljanak.
2011. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
36%
mivel fenyegettek meg? és pontosan hány éves a párod?
2011. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
mail ment!
2011. júl. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
72%

Bazz, több mint 20 év a korkülönsbség? Pppppfff, meg tudom érteni apukádat, valószínű, hogy gusztustalannak-undorítónak tartja a pasast is s ezt a kapcsolatot is. Ne haragudj, de ezt még olvasni is rossz, bele is betegednék ha a saját gyerekem lenne ilyen helyzetben, hogy egy apja korú pasassal lefetyel.

44F

2011. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!