Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 21éves lányt...

Szerintetek egy 21éves lányt eltilthatnak a szülei a barátjától?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt (sajnos titokban, mert a korkülönbség miatt), de most megtudták a szüleim. Apám megfenyegetett valamivel,ha nem fejezzük be. Nagyon szeressük egymást, már szerettünk volna összeköltözni. És most leírhatatlan amit érzek. Egy napomat sem tudom elképzelni nélküle, nem hogy soha többé ne lássam. Így teljesen értelmetlenné válik az életem.
2011. júl. 17. 22:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
mennyi a korkül? köztünk is elég sok, és voltak problémák.. írj mailt ha gondolo!!
2011. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%

"nagyon szeressük egymást" :S


21 éves vagy, felnőtt nő, azt csinálsz, amit akarsz...

csak ki ne derüljön, hogy nem a nagy korkülönbség, hanem az asszony és a kölkök miatt kell titkolózni ;)

2011. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
8%
benne van a kérdésben: 21 éves. -.-"
2011. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
37%
nem azt kérdeztem hogy hány éves te szerencsétlen, hanem hogy hány év van köztük.
2011. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ő elvált férfi. Csak is a szüleim miatt kellett titkolni a kapcsolatot.
2011. júl. 17. 23:05
 6/36 anonim ***** válasza:
66%
Amíg náluk laksz at ő szabályaik szerint élsz. Pont. Akkor leszel felnőtt, ha elköltözöl, eltartod magad, és ekkor aztán tényleg nem lehet beleszólásuk, addig azonban amíg gyerek státuszban tartod saját magad és otthon laksz, ők etetnek, ők dirigálnak, marad a titkolózás. Te döntesz.
2011. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%

ma 23:04 átvéve az irtó bunkó stílusod: nem neked válaszoltam te szerencsétlen.

ha valakinek nem lenne világos, a kérdezőnek írtam hogy 21 éves -> felnőtt. tehát elvileg saját akarat, döntés..

az más kérdés, hogy ez mennyire megvalósítható.

2011. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%

Nem nem tilthatnak el mivel már 3 éve együtt vagytok és össze akartok költözni ezért elég komoly kapcsolatban vagytok mond meg apudnak hogy szereted a párod és ,hogy ha ő is szeret téged (apud) akkor fogadja el.

(amúgy 21 évesen már nemigen kéne meg tiltaniuk semmit csak véleményt és tanácsot adniuk.........)

2011. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó: ebből a "amíg nálunk laksz, azt csinálsz, amit mondok" baromságból lesz az, hogy lelép a gyerek és az életbe nem néz a szülei felé, megjegyzem, joggal. már egy gyereknek is joga van ahhoz, hogy véleménye, elképzelése legyen dolgokról, és szerintem egy "normális" szülő, ha csak nem akar kis robotot nevelni, ezt tiszteletben is tartja (nyilván ésszerű keretek között). 21 évesen meg aztán végképp azt csinál, amit akar, a szüleinek max. javasolni, félteni van joga, de nem tiltani és parancsolni. Kérdező, én a helyedben nem hagynám magam megzsarolni, megbeszélném apámmal, hogy nincs joga beleszólni az életembe és közölném vele, hogy ha ki akar rúgni a választásom miatt, akkor egy életre lemondhat rólam. Nagykorú, felnőtt nő vagy.
2011. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
20%

Nem tilthatnak el persze, de ha még otthon laksz mondhatják, ha ennyire felnőtt nő vagy el lehet menni otthonról....

Oldjátok meg titokban a találkákat, gondolom nem ellenőrzik, mikor hova mész.

2011. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!