Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 21éves lányt...

Szerintetek egy 21éves lányt eltilthatnak a szülei a barátjától?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt (sajnos titokban, mert a korkülönbség miatt), de most megtudták a szüleim. Apám megfenyegetett valamivel,ha nem fejezzük be. Nagyon szeressük egymást, már szerettünk volna összeköltözni. És most leírhatatlan amit érzek. Egy napomat sem tudom elképzelni nélküle, nem hogy soha többé ne lássam. Így teljesen értelmetlenné válik az életem.
2011. júl. 17. 22:58
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
De apum nem bírja elviselni a korkülönbséget, megalázottnak és becsapottnak érzi magát. (sajnos muszáj volt neki hazudnom, mert féltem a párom tőle)
2011. júl. 17. 23:20
 12/36 anonim ***** válasza:
18%
"De apum nem bírja elviselni a korkülönbséget, megalázottnak és becsapottnak érzi magát. (sajnos muszáj volt neki hazudnom, mert féltem a párom tőle)" boldog családi életetek lehet
2011. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
56%

Ha már szerettetek volna összeköltözni, akkor mi a gond? Költözzetek össze. Nagykorú vagy, azt csinálsz, amit akarsz.

Apád mivel fenyegetett meg? Nem kapsz zsebpénzt? Ha megtaláltad életed párját, akkor eldöntötted azt is, hogy mit akarsz.

2011. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idős a pasi? Ha akkora gyerekei vannak mint te, akkor apud nem megalázott, és becsapott, hanem előrelátó...
2011. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Boldog a családi életünk! nagyon szeretnek engem! És én is őket. Csak ezt az egyet nem tudom megbeszélni vele.

Zsebpénznél kicsit súlyosabb dolgokról van szó...

2011. júl. 17. 23:26
 16/36 anonim ***** válasza:
40%
gondolom kidob az utcára...?a korkülönbséget lécci írd le
2011. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
36%

23.19

Természetesen egyet értek veled, de lássuk be: vagy elmegy, v marad és nyel. Ez így működik. Amíg más tart el nem nagyon pattoghatsz, az meg h ő tönkre akarja-e tenni a lányával a kapcsolatot, nem a mi dolgunk.

2011. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 andante válasza:
77%
Neked kell tudnod, hogy mit akarsz! Nem a szüleid már neked a jövőd, persze őket sem kell eldobni. Ha úgy érzed, szedd össze magad és költözz el otthonról! Éld a magad életét, persze tisztel a szüleid! Egy idő után, ők fognak keresni tégedet, de akkor feltétlen öleld meg őket!!!
2011. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
39%
Mennyi idős a pasi, és mivel fenyegettek meg? Kitagadnak, megveretik a barátodat, ráduszítják a volt feleségét? Nézd, egy 21 éves nő már felnőtt. A saját életét élheti, de kétségtelen, hogy viselnie is kell a saját döntése következményeit. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy te beijedtél attól, hogy hirtelen vállalnod kell a saját életedet. Ha a szüleid látni fogják, hogy boldogok vagytok együtt, és a párod szeret téged, kitart melletted, akkor megbékülnek majd. Az én lányom, egy 16 évvel idősebb férfit választott 16 évesen. Őrjöngtünk, tiltottuk, fenyegetőztünk...4 éve együtt élnek, szeretik egymást, boldogok. Tudomásul vettük.
2011. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy választanom kell vagy a szülők, vagy a párom. De tudom, hogy ha a párom választom, akkor a szüleimet ez nagyon meg fogja viselni, főleg az apám mert ő úgy gondolja, hogy csak kihasznál engem(a kora miatt, gyermekei annyi idősek kb. mint én), tudom, hogy apum képes lenne akár megverni őt:( (ezt nagyon nem akarom). De viszont, ha őket választom, akkor én megörülök a párom nélkül.
2011. júl. 17. 23:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!