Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízzam meg a páromban?

Hogyan bízzam meg a páromban?

Figyelt kérdés
Most úgy alakult, hogy munkahelyi problémák léptek föl és elment külföldre pénzt keresni. Igen ám, de túlságosan is elkezdte élvezni a kint létet. Folyton el jár, amint tudok róla jó csajok is vannak a társaságban, eléggé kezd megviselni a dolog. Hogyan hidjem el, hogy attól még eljár másokkal szórakozni, hűséges lesz?
2011. júl. 7. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

pedig pont h ezt írtad: túlságosan is elkezdte élvezni a kint létet.Hogyan hidjem el, hogy attól még eljár másokkal szórakozni, hűséges lesz?


ez irigység,féltékenység,bizalmatlanság


nem azt írtad h nincs okom mégis féltékeny vagyok,hanem h na, a pasim túl jól érzi magát,tuti megcsal..

2011. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

és? Most mit akarsz ezzel mondani? Nem tudom, szerintem bennem van a hiba. Azt, hogy eljár szórakozni úgy értem, hogy munka után jó sokan bandában szórakoznak. Szórakozás alatt kosárlabdát, röpit értek. De ami késik, nem múlik. Majd annyira jóba lesz velük, hogy majd jönnek a közös bulik.


Na látod? És ebben megint mi a rossz? Semmi, mert az ember társas lény és attól még más a nemünk, lehetünk haverok. Csak az agyammal kéne ezt elhitetni...

2011. júl. 7. 20:49
 13/13 anonim ***** válasza:

19:23 "Az a bajom, hogy nem hiszek a fiú lány közti barátságban."

Ez egy kicsit félreviszi a gondolkodásod. Ha belegondolsz az életedben a különböző baráti társaságokba, amikhez tartozol, tartoztál vagy jó rálátásod volt. Ott mindenki megdúgott mindenkit? Vagy legalább mindenkit, akivel jóban volt? Lehet, hogy volt ilyen, de nem ez a sztenderd.


A fenti gondolatot nem is erre a helyzetre szokták alkalmazni, hanem arra, amikor egy fiú és egy lány között elmélyült erős barátság alakul ki. Erre mondják sokan, hogy nem hiszik el, hogy ott nincs szex, vagy legalább az egyik fél ne akarná a szexet, párkapcsolatot... Ez érdekes kérdés, amibe nem szeretnék belemenni, de igazából ez a probléma nem is illik a párod helyzetére. Az általad leírtak alapján ott kialakul(t) egy baráti tásasága, amiben vannak jó csajok is. És?


20:49 Alakul :)

2011. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!