Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha féltékeny vagyok, akkor az...

Ha féltékeny vagyok, akkor az azt jelenti, hogy nem bízok meg a páromban?

Figyelt kérdés
Féltékeny vagyok, de nem Rá. Hanem azokra, akikkel beszél. De szerinte nem bízom benne. Szerintem rosszul látom a dolgokat.
2011. jan. 14. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A feltekenyseged jele, hogy nincs semmi onbizalmad.
2011. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy féltékeny, mert jó partinak, pasinak tartod őt, és attól tartassz, hogy ezt más is így véli, és elvehetik tőled. Meg mert nincs elég önbizalmad. Azt gondolhatod, hogy vannak olyan lányok akik nálad csinosabbak, vagy csak mások, mint te, és ez bejöhet a párodnak.

Tehát, önbizalomhiány, és az emberekkel szembeni bizalmatlanság hiánya az, ami kiválthatja. Az utóbbit nem csodálom, hiszen a mai világban már nem nagyon vannak erkölcsi normák.

2011. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges féltékenység kell minden kapcsolatba,ez a szerelem jele,ha fűre-fára féltékeny vagy,akivel szóba áll,akkor igen,bizalmatlan vagy.
2011. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenhez két ember kell, a megcsaláshoz is. Ezért nem lehet, hogy a pasidban bízol, azokban meg nem, akikkel beszél. Tehát ha a pasidban bízol, akkor tök mindegy, mit csináltnak mások, nem aggódsz. Ha meg másokban nem bízol, az egyenlő azzal, hogy a pasidban nem bízol. Remélem, érthetően fogalmaztam, bár kicsit bonyolult lett.

És igaza van annak, aki azt írta, hogy MAGADBAN nem bízol. Nem hiszed el, hogy szerethetőbb vagy, mint mások.

2011. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam, de tényleg nincsen önbizalmam.

Pedig a férjem mindig mondja, hogy szép vagyok, meg nincs jobb nálam és érezteti is, csak hülye vagyok :D

2011. jan. 14. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

* Egy egészséges féltékenység kell minden kapcsolatba,ez a szerelem jele


A szerelemnek sok jele van, de a féltékenység speciel nem az. A féltékenység félelem, hogy elveszítesz valakit, hogy mások jobbak/szebbek nálad. Ahol pedig félelem van, ott nincs szeretet. A félelem nem pozitív érzés, és erősen korlátozza az embert.

2011. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi ezeket a hasznos válaszokat :)

Már tudom min kell változtatnom.


Sosem csalna meg, ez biztos. Bennem van a hiba. Ez már több, mint egészséges féltékenység.

2011. jan. 14. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a többi választ. Ha féltékeny vagy (már nem egészségesen), akkor azt jelenti, hogy magadban nem bízol meg. Nem vagy elégedett magaddal, nem hiszed el magadról, hogy vagy olyan jó a Párodnak, hogy ne csaljon meg. De persze az ő szemében vagy olyan jó, csak nem hiszed el neki.
2011. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt írtam, tudom mit kell tennem. De nem tudom.

Hogy legyen több önbizalmam? Hogyan bízzak magamban?

2011. jan. 14. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!