Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízzam meg a páromban?

Hogyan bízzam meg a páromban?

Figyelt kérdés
Most úgy alakult, hogy munkahelyi problémák léptek föl és elment külföldre pénzt keresni. Igen ám, de túlságosan is elkezdte élvezni a kint létet. Folyton el jár, amint tudok róla jó csajok is vannak a társaságban, eléggé kezd megviselni a dolog. Hogyan hidjem el, hogy attól még eljár másokkal szórakozni, hűséges lesz?
2011. júl. 7. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem szeretnélek megbántani, de a távkapcsolatok nem működnek. Az a lány ott van, te nem. Nem tudnál te is kimenni hozzá.
2011. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Bizalom nélkül nincs kapcsolat, minden a bizalomra épül.. Ha nem látod a párodon hogy fura veled, esetleg nem kap mindig SMS-t Hívást, akkor szerintem nem csal meg.. Szerintem nem azért kedvelte meg a kinti életet mert Jó csajok vannak ott, hisz neki te vagy a jó csaj... Bízz a párodban, akkor kételkedj ha okot ad rá.. :-) 13L
2011. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szeptember közepéig lesz kint. Amúgy mindennap beszélünk, és folyamatosan, sokat mesél, velem osztja meg a kinti problémákat stb. Nem erről van szó. Csak eleve féltékeny tipus vagyok. Igen, második válaszadó, ezért szeretnék bízni és nem kételkedni. Csak hogyan?
2011. júl. 7. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg benne bízni, még ha féltékeny típus is vagy. Ha előtte nem adott rá okot, hogy féltékeny legyél, akkor most sem szabadna annak lenni.

Mióta vagytok együtt?

Hidd el ha szeret akkor nem tesz olyat amivel megbántana és a kapcsolatotokat veszélyeztetné, km ide vagy oda.

Tudom persze könnyű így osztani a tanácsot, de bíz benne.

2011. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha valaki féltékeny,akkor azon a párja nem tud változtatni. nekem volt féltékeny párom,bizonygathattam én éjjel nappal,akkor se hitt nekem.


ha te alapból nem hiszel neki,az a te bajod. nem neki kell bizonyítani,hanem neked magadon változtatni

2011. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó? Szerinted mit akarok? Olvasd már el rendesen amit írtam, ha már válaszra méltattál. Nem akarom, hogy magán változtasson, én akarok magamon!
2011. júl. 7. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton el jár, amint tudok róla jó csajok is vannak a társaságban, eléggé kezd megviselni a dolog."

Örülj neki. Szerinted milyen állapotban jön haza egy férfiember, ha hónapokon keresztül nem lát jó csajt?


A kérdésed, persze, nem ez volt, hanem hogy hogy bízz meg benne. A válasz: feltétel nélkül vagy sehogy. Annak hogyha nem csal meg az egyetlen oka, hogy nem akar megcsalni téged. Nem azért, mert kéred. Nem azért, mert fenyegeted. Nem azért, mert nincs kivel. Ez az ő belső döntése, hogy olyan ember akar-e lenni, aki nem él vissza a bizalmaddal. Ha nem bízol benne, hogy ezt a döntést ő meghozza, akkor vagy fogadd el a nyílt kacsolatot, vagy vess véget neki.


Egyébként soakt segít, ha lefoglalod magad, és kevés időd marad ezen a kérdésen töprengeni. Ahol te vagy, ott is vannak jó pasik a környezetedben. Vagy ha nem, akkor tudnál találni. Te meghoztad a döntést, hogy nem élsz vissza az ő bizalmával? Ő miért bízik meg benned? Megbízik benned?

2011. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

17:56


Köszi, ez elgondolkodtató. Még néhányszor elolvasom amit írtál és talán rá áll az agyam erre a gondolkodásra.:) Ő megbízik bennem teljesen. Nem tudom nekem miért ilyen nehéz. Nem vagyok egy bányarém, mégis mindenkit szebbnek titulálok magamnál. Asszem tényleg sok időm van gondolkodni, ezen sürgősen változtatni fogok, mert ez nem jó így.

2011. júl. 7. 18:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi is átmenetileg távkapcsolatban élünk. Mikor kiment elmondta nekem, h szeret engem, és (eddig se merült fel benne soha életében h megcsalja egy barátnőjét) nem fog megcsalni.Én tudomásul vettem, mivel én is ezt érzem. Ezzel el is lett zárva ez a kérdés, azóta se téma h a másik megcsal-e, mert tudjuk h nem. Szeretjük egymást, tudjuk egymásról.

Alapvetően is féltékeny típus vagy, vagy csak most jött elő? a távolság miatt, vagy mert úgy érzed h okot ad rá? Ha a második, akkor nagyon komolyan el kell neki mondanod h ezt érzed, nem szeretnél hisztizni, meg féltékenykedni, de tudjon róla h neked ez és ez rossz érzés(pl h minden hétvégi képeken más csajokat ölelget a buliban vagy ilyesmi). HA szeret akkor azt mondja, h sajnálja, nem gondolta h ez téged bántana és figyel rá. Ha kevésbé szeret akkor elvicceli, ha nem is szeret akkor meg mindent rád fog, h te hisztis vagy.

2011. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindig is az voltam. Azt hiszem ezt otthonról sikerült magammal hoznom. Apu mindig csalta anyut, most anyu csalja aput és mindig szidják egymást nekem...

Az a bajom, hogy nem hiszek a fiú lány közti barátságban. Már ha hozzászól egy csajhoz és mosolyog, esetleg testi kontaktust használ már féltékeny vagyok!:( Egyszerűen túlkombinálom, hogy biztos azért fogta meg a vállát, biztos azért mosolyog rá, miközben beszél. Nem hiszem el, hogy egyszerűen csak kedves és emberszerető... Tudom, hogy ez nagyon(!) nem normális, ezért is szeretnék ezen változtatni. De itt is mindig olyat olvasok, hogy nincs hűség, hogy megcsalják a másikat, hogy a fiúk mindig többet akarnak a lányoktól, stb... Már nem tudom mit gondoljak. Kezdem azt hinni, hogy tényleg nem létezik hűség.

2011. júl. 7. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!