Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízzam meg a férfiakban?

Hogyan bízzam meg a férfiakban?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget 6 és fél éves kapcsolatom, elég csúnyán.:/ Nagyon kiábrándultam minden férfiből. Megcsalt, de már a kapcsolat sem volt az igazi a vége felé. Mindig hitegetett, naivan hittem neki, ő volt számomra a minden, kicsit talán túl sokat is jelentett nekem. Most úgy tűnik alakul valami, de az az igazság, hogy nem akarom magam elszólni. Minden jel erre mutat, de egyszerűen nem tudom, hogy bízhatnék meg a srácban. Nagyon tartózkodó vagyok emiatt, félek, hogy ettől ki fog ábrándulni. Tippek?
2011. júl. 19. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, és letisztáznod magadban, hogy nem fogsz tudni egyhamar megbízni senkiben. Nem lesz könnyű helyzeted, hiszen egy hosszú kapcsolatnak most vége. De ha nem is ez a pasi lesz az, akivel most alakul valami, előbb utóbb eljön az, akiben újra tudsz bízni:) Ezt nem lehet erőltetni, csak hallgass a megérzéseidre.
2011. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló cípőben járok, hosszabb kapcsolat vége, teljes kiábrándultság a nőkből, mégis alakulóban van vmi. nem attól függ ez, hogy férfi-e vagy nő.
2011. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a rossz bulvárlap cikk szerű szövegekre.


Adj esélyt mindenkinek, aki pedig már az elején a legkisebb dologban is becsap, vagy nem mond igazat azt zárd ki.


Ne várd meg senkinél sem amíg magyarázkodni kényszerül, mert az már régen rossz.

2011. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jo, ha nem bizol teljesen meg a ferfiakban, amig jo alaposan meg nem ismered oket. Nincs itt semmi gond...ismerd meg azt a sracot, nem jar kotelezettseggel. Nem kell egybol komoly kapcsolatba belemenni, csak randizgassatok, picit tartsd a tavolsagot, de kozben legyel erdeklodo, aztan majd alakul. Kell ido, amig ujra jobban tudsz bizni. Ez normalis. Nem jo tulzottan bizni sem.
2011. júl. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy naiv és akkor bátran bele vághatsz egy új kapcsolatba.

Az esetek nagy részében már előre látható hogy problémás valaki csak sok naiv ember ezt magának se hajlandó elhinni csak akkor amikor már annyira egyértelmű, hogy rég a sárba alázták.

Ezt nem kell megvárni és nem lesz baj.

Mindenki tud mellényúlni, de tudni kell időben kiszállni és idővel előre megtanulni az intő jeleket, akkor már bele se megy az ember egy rossz kapcsolatba.

2011. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

01:24 válasza nagyon tetszik, így gondolom én is.

Valószínűleg ez a titka. Én mindig így tettem, ismerőseim nem is értik, hogy ilyen sok kapcsolat után, hogy nem tudok olyan csalódásokat és rossz kapcsolatokat felmutatni, mint ők.

2011. júl. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne bántsd magadat, ez a lényeg!!! Adj esélyt neki, de leginkább MAGADNAK! Én egy 4 éves rémálom kapcsolat után 3 évvel találtam egy rendes, normális férfit. 5 hónapig voltunk együtt, most szakítottunk egy hónapja. Az én hibám volt, nem tudtam bízni benne és elfogadni azt, hogy ő tényleg szeret és valóban nem ver át. A szívem darabokban, túl későn ismertem fel, hogy mi hibáztam. Nekem már nincs visszaút. Te ne kövesd el az én hibámat! Hagyd magadat szeretni!
2011. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2011. júl. 19. 11:56
 9/11 anonim ***** válasza:

10:33

Dehogy nincs visszaút. Ülj le azzal a pasassal s őszintén, szívből mondd el neki, hogy mit érzel. Nemrég történt a dolog, akkor is érdemes tisztázni ha esetleg már van kapcsolata. Lehet, hogy még téged szeret. Ha egyébként jól kijöttetek akkor ezt ne hagyd veszni.

Én is csináltam már sok marhaságot. De az őszinteség mindig segít.

2011. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves előző, köszönöm szépen a válaszodat! Pont egy hete beszéltünk utoljára telefonon. Akkor elmondtam neki őszintén, hogy szeretem, hiányzik, nagyon fontos nekem a kapcsolatunk, nem akarok mással találkozgatni, vele akarom rendbetenni a dolgokat. Ugyanezt elmondtam 4 nappal a szakításunk után is. Tudja pontosan, hogy mit érzek, mit szeretnék. A válasza annyi volt " Egyenlőre legyünk csak barátok, töltsünk együtt időt és meglátjuk, hogy visszajönnek e a régi érzések. Majd hívlak". Nem hívott...Úgy gondolom, már nem is fog. Nekem itt most sajnos tényleg záróra van. Ezért is mondtam a kérdezőnek, hogy jól gondolja meg, adjon magának egy esélyt, ne szúrja el úgy, mint én.
2011. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!