Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék újra megbízni a...

Hogyan tudnék újra megbízni a férfiakban?

Figyelt kérdés
Első szerelmem hatalmas csalódás volt,apám átvágta anyámat,megcsalta,megverte,velem sem törődik.2 éve nincs kapcsolatom,lehetne mert nem vagyok ronda, sőt szépnek tartanak,de nem tudok megbízni senkiben, ezért kapcsolatot sem tudok kialakítani senkivel mert már rögtön kombinálok h megcsal.. plusz önbizalomhiányban is szenvedek: /
2009. okt. 3. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó! Én pont ezt kérdeztem fordított felállásban:-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__42..

2009. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia, tedd rendbe az önbizalmad. Anélkül nem megy! Higgy abban, hogy te is szép vagy, vegyél egy két új rucit, csináltass új frizurát.:) higgy magadban!
2009. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egézséges lelkületű embert nem ver le egy életre egy csalódás, de még kettő sem! Az újabb kapcsolatért is meg kell küzdeni és ahogy mondják: nemcsak megszerezni kell a másikat, de meg is kell tartani. Ezekhez a feladatokhoz testben-és lélekben fel kell nőni. Az önbizalmadat is saját magadnak kell felépíteni még akkor is, ha azt már néhányszor megtépázták.
2009. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a nagy sietségben kimaradt egy "s" betű
2009. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Napi kétszer egy andaxin.
2009. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig önmagad légy. Ha van egy barátod, vagy bárkid, kalkuláld be, hogy esetleg hholnap otthagy. Ne bánd! Magad is meg tudsz lenni. A férfiak utálják, ha valaki ragaszkodik hozzájuk. Minél jobban magadhoz kötöd, annál jobban elmegy. Ez fordítva is igaz. Ha nem akarod birtokolni, akkor marad. És ha mégsem, akkor az egyes pont lép érvénybe.
2009. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tisztázni kéne magadban, mi volt a baj a szüleidnél, és mi az első pasidnál. Tudnivaló, hogy boldog kapcsolata két kapcsolatra alkalmas embernek lehet. Te jelen állapotban nem vagy kapcsolatra alkalmas az önbizalomhiány miatt, de simán az lehetsz, ha foglalkozol magaddal és a kapcsolatokról vallott felfogásoddal. Kapcsolatra az a pasi alkalmas, aki: elvből hűséges, hajlandó megbeszélni a dolgokat, nem felelőtlen, a pénzzel tud bánni (nem szórja), kimutatja a szeretetét, nem önző, nem lusta, nem hazudik(legalább neked nem hazudik soha), nem iszik, nem erős dohányos. Ha egy is hibádzik, komoly bajok lesznek, ahogy ezen az oldalon is olvashatsz bőven ezekről. A nők nagy része nem veszi tudomásul, hogy a listának meg nem felelő pasikkal nem szabad kezdeni. Pedig az olyan pasik nem alkalmasak hosszú boldog kapcsolatra, akármekkora is a szerelem! Tudd azt is, hogy a szerelem nem változtat meg senkit hosszú távon. Egy-két év, és az ember visszatér az alapállapotba. Ezért kell eleve erkölcsös pasival kezdeni (aki megfelel a listának). Keress ilyet (nem sok van, de nem lehetetlen, kitartás, nekem sikerült), közben formáld magad, hogy te is megfelelj a fenti listának, ha valami hibádzna esetleg.
2009. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. okt. 6. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem a legjobb válasz, de adnod kell egy esélyt mindenkinek. Bíznod kell benne, hogy őszinte nem ver át stb. Én is sokszor csalódtam, igaz a lányokban, meg sok szerelmem nem jött össze, félek egyáltalána érezni bármit is lány iránt. De ennek ellenére akármilyen kapcsolatban, megbízok abban, hogy a másik fél nem ver át, ha mégis akkor onnantól nem bízok benne többet. 21/F
2009. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg rendbe tenni azokat a dolgokat amik a lelkedben zajlanak! Tudom nem könnyű!Én is voltam ilyen helyzetben. Ha nem keresed a pasikat és a szerelmet előbb-útóbb megtalálod amit keresel! Próbálj beszélgetni mindekivel, tágísd a látó körödet olvass nézz utánna ennek-annak olyan dolgoknak amiről halottál és érdekel vagy olyanoknak amiket fontosnak tartasz! Mindenkivel lehet mindenről beszélgetni de tudni kell hogy hogyan.
2009. okt. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!