Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízzam meg a férfiakban?

Hogyan bízzam meg a férfiakban?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget 6 és fél éves kapcsolatom, elég csúnyán.:/ Nagyon kiábrándultam minden férfiből. Megcsalt, de már a kapcsolat sem volt az igazi a vége felé. Mindig hitegetett, naivan hittem neki, ő volt számomra a minden, kicsit talán túl sokat is jelentett nekem. Most úgy tűnik alakul valami, de az az igazság, hogy nem akarom magam elszólni. Minden jel erre mutat, de egyszerűen nem tudom, hogy bízhatnék meg a srácban. Nagyon tartózkodó vagyok emiatt, félek, hogy ettől ki fog ábrándulni. Tippek?
2011. júl. 19. 00:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok megbocsátani. Ha megcsalt, annak oka volt. Nem akarom, hogy még egyszer sárba alázzon. Fáj fáj, rohadtul, de hagyom, hogy valami új vegye kezdetét, ebben is látom a szépet már, nem hagyom magam besüppedni.
2011. júl. 21. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!