Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen hajjal állítottam be...

Ilyen hajjal állítottam be otthon anyámék teljesen kiakadtak. Ordítottak. Nekem tetszik. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, úgy érzem még nem találtam meg az egyéniségemet.. De ezzel a hajjal új életet kezdek.(képen nem én vagyok).


[link]


2011. júl. 5. 14:09
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon vagány! :) És egyáltalán nem fiús, ha vkinek mellette nőies a kisugárzása!
2011. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Don Juan.. nem én kezdtem el te akartál mindjárt meg szúrkálni:D És én jó kislány vagyok..(amikor alszok):D
2011. júl. 6. 13:11
 43/46 anonim ***** válasza:

Szia itt a Don Juan!:D

Még mindig benne lennék egy kis francia káromkodásban!:D

Bár már 1 hónap eltelt!:D

2011. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
De kitartó valaki 1 hónap elteltével is ír.. Hogy benne legyen egy kis franciázásba:D:D
2011. aug. 3. 19:51
 45/46 anonim ***** válasza:

Haha és vissza írt!:)Persze hogy kitartó vagyok!Nekem tetszik a franci nyelv!:D

Neked nem?:D

2011. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Miért nem gondoltad hogy vissza írok?:D Kösz a bizalmat kicsi Don:D:D Nem szeretem a franciát de úgy látszik neked az az álmod:)
2011. aug. 3. 20:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!