Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen hajjal állítottam be...

Ilyen hajjal állítottam be otthon anyámék teljesen kiakadtak. Ordítottak. Nekem tetszik. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, úgy érzem még nem találtam meg az egyéniségemet.. De ezzel a hajjal új életet kezdek.(képen nem én vagyok).


[link]


2011. júl. 5. 14:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Vagány, de még nem az a nagyon extrém kategória. Szerintem nincs vele semmi baj, a szüleidnek nyilván furcsa, de majd megszokják.
2011. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

ezzel mi a baj?

ugyanilyen festésem van most csak hosszabb hajjal

2011. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem jó haj ez..^^ én se találtam még meg.. :/ tiszta sablonosnak érzem magam,de már egy biztos:az egyéniségemet még alakítgatom és már benne van,hogy szabad vagyok^^ úgy értem,hogy..sok helyre fogok majd utazni..stb.,ha lesz pénzem és Ausztriába letelepedni..szóval megvan a cél^^

És őő.. körülbelül látom az egy év múlva lévő önmagam:D

2011. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
20%
Ettől a szülők 80%-a kiakadt volna.
2011. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
78%
18 évesen eldöntheted, hogy nézz ki a szüleid jóváhagyása nélkül. A kérdést olvasva valami mosómedvecsíkos, ötszínű borzadályra gondoltam, de a képen lévővel szerintem nincs gond, ha jól is áll az arcodhoz, akkor oké.
2011. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmi bajom az ilyen hajakkal:)

18 vagy,azt csinálsz amit akarsz,a te döntésed.

Valószínűleg azért akadtak ki,mert nekik nem jön be és még kicsinek tekintenek és kérdezés nélkül csináltattad stb...

Ha jól áll neked akkor jó;)

2011. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Hát de szó szerint kiakadtak mert szép hosszú hajam volt. Meguntam. és kész. levágattam.
2011. júl. 5. 14:14
 8/46 anonim ***** válasza:
85%

Én is valami borzalomra gondoltam, piros, lila, sárga, kék színnel, de ez rendben van.

Mi bajuk a szüleidnek? Hosszú hajad volt és most levágattad, vagy nekik ez túl extrém?

2011. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele, bár nem a legnőiesebb viselet. De egy szép archoz biztos passzol. (a képen nem tetszik, a lánynak nincs nőies arca)

A szüleid megszokják majd. De arra készülj fel, hogy 3-4 hetente kell menned fodrászhoz, ha azt akarod, hogy jól nézzen ki.

2011. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Nagyon király ez a haj!Nem is értem mi bajuk.Jobb lett volna ha félig kopaszon és rózsaszín hajjal mész haza????

23L

2011. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!