Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen hajjal állítottam be...

Ilyen hajjal állítottam be otthon anyámék teljesen kiakadtak. Ordítottak. Nekem tetszik. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, úgy érzem még nem találtam meg az egyéniségemet.. De ezzel a hajjal új életet kezdek.(képen nem én vagyok).


[link]


2011. júl. 5. 14:09
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon vagány, nem hivalkodó, de mégis egyéni. Szerintem nagyon klassz. Ha nem lenne pocsék, vékony szálú hajam én is szívesen csináltatnék ilyet, de az enyémből nem lehetne.
2011. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Idő közben megkaptam a kérdésemre a választ. Hát igen, az enyémek is kiakadtak, amikor levágattam a derékig érő hajam... bár már bánom :( Soha nem nő meg olyan hosszúra újra :) :(
2011. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Nagyon jól àll, de lehet késõbb sajnàlni fogod a hosszù hajadat.
2011. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

teljesne jó ez a haj



nem kihívó


felnőttesebbé tesz


majd lenyugszanak a szülők



amúgy se vagy kisgyerek már

te hajad, azt csinálsz vele amit akarsz

2011. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
42%
uuuu ezt te vagy a képen?A hajad jó és szúrnálak!:D
2011. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
63%
nekem ettől százszor kacifántosabb hajaktól sincs görcsöm... viszont az nemváltozat a tényen, hogy iszonyat randa egy frizkó ez...
2011. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Jajjj nekem is kicsi korom óta mindig hosszú hajam volt.Az oviban ráültem..:)Anyu imádta és én ötödik osztályos koromban állandóan mondtam neki h vágja le.Egyszer levágta mert már megunta a nyavajgásom,és abban állapodtunk meg h megvárom míg megnő és nem vágatom el többet.(Legalábbis vele nem-gondoltam:))Csúnyán összevesztünk.:D Aztán megint megnőtt,és leérettségiztem.Utána a hosszú sötétbarna hajamat,még ennél is rövidebbre és szőkére váltottam!:D Anyu frászt kapott,mondanom sem kell és elmagyaráztam neki h már felnőtt nő vagyok..stb...azóta nem sokkolom:)most vállig ér a hajam de volt már fekete,vörös...és lenyugodtam azóta nem is festem:)Most 23 leszek nyáron...:)Úgyhogy jóóóó a hajad!!
2011. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

sztem te vagy a képen


és ne aggódj

jó ez a haj

2011. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
szerintem sem olyan extrém... Lehet hogy bánni fogom de ez az én bajom:) Már 2 hete így néz ki hajam.. eddig nincsen semmi erre utaló jel:) Amúgy Írtam hogy nem én vagyok a képen. Szúrj mást Don Juan:D:D
2011. júl. 5. 14:22
 20/46 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy Írtam hogy nem én vagyok a képen. Szúrj mást Don Juan:D:D



Ez vicces!Jó fej lehetsz kedvellek!:D:D

Nem tehetek róla bocsi de valahogy ki kellett nyilvánítanom:D

2011. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!