Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen hajjal állítottam be...

Ilyen hajjal állítottam be otthon anyámék teljesen kiakadtak. Ordítottak. Nekem tetszik. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, úgy érzem még nem találtam meg az egyéniségemet.. De ezzel a hajjal új életet kezdek.(képen nem én vagyok).


[link]


2011. júl. 5. 14:09
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer hasonló, de csak a fazon, a színem fekete (eredeti) volt. Nekem túl extrém volt az egyéniségemhez, de maga a fazon klassz. Most egész rövid pixie-frizurám van, szóval tudom, milyen megkönnyebbülés a hosszú után. (Derékig érő volt régen.)
2011. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a képen elmondom még egyszer!:) Nos nekem nem ilyen a szemöldököm... nincsen festék rátéve. Hol vagy kicsi kedves Don Juanom? Sajnos franciázás nem az én világom majd szólok egy útszélinek hogy franciázzon veled:)) Én esetleg a magyar káromkodásokat tudnám megtanítani:D:D
2011. júl. 5. 15:22
 33/46 anonim ***** válasza:
71%
Ha fiú lennél megérteném. Nem gáz, hogy sok tizenéves fiúnak ilyen a haja?
2011. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Nem gáz, mert mellette is tudok nőies lenni és hidd el ez sokat számít!:) amúgy igen sok fiúnak van mert kezdenek ellányosodni... vagyis már sok fiúról meg sem tudnám mondani hogy lány vagy fiú:)
2011. júl. 5. 15:51
 35/46 anonim ***** válasza:
71%
szerintem megigaza van a szuleidnek, eloszor is hulyeseg volt a szep hosszu hajadat levagni, masodszoris nem csak baromi izlestelen ez a haj, de minden masodik csajnak ilyen van.
2011. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Jajj, gyerekek.

Azért, mert ti hosszú haj pártiak vagytok, meg azt hiszitek, csak az a szép, azért még más le fogja vágatni a haját.


Kérdező ! Szerintem teljesen jó a hajad. Rövid, mégsem férfias.

2011. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Nem rád értettem a gázt, hanem a fiúkra, a haj nőcis.
2011. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
wáááo szerintem nagyon jó :) le is mentem ;) lehet még nekem is ilyen lesz a hosszú hajamból :D 18/L
2011. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

tudod mit olvass el? Christine Nöstlinger: Punk, avagy a hajmeresztő hétfő



ez egy kisregény, egy 14 év körüli lányról akinek a modern nagymamája punkra nyírja a haját, mert fodrász---- valamiért ez jutott eszembe.


abban van hogy a hajad a tiéd, nem szólhat bele senki stb, de nem tudok most pontosan idézni belőle.

2011. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 15:22



Itt van a te Don Juanod!Tudod rossz az aki rosszra gondol!:D:D

Ki mondta hogy a szexuális franciázásra gondoltam?:D

De benne vagyok egy jó kis káromkodásba akár franciázás közben is!:D

2011. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!