Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nem érzitek magatokat...

Nők, nem érzitek magatokat cselédnek a házasságotokban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 22:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2011. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha annak érezném, nem lenne már házasságom.
2011. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
Idonkent,de ilyenkor elsorolom a parocskamnak,hogy mennyi mindent csinalok.Hogy nekem nem csak az a dolgom munka utan,hogy egyek es tusoljak.Es ilyenkor mindig sokat segit,megcsinal helyettem mindent.Hagyja,hogy legyen par nyugodt napom.Ilyenkor feltoltodok,es kezdodik minden elolrol,amugy szivesen csinalok itthon mindent,csak neha feltorlodik.Nalam ez igy jol mukodik.
2011. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem... dehogy is! Kicsit durva lenne...
2011. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%
Néha...de kicsit az én hibám, mert a klasszikus felállás híve vagyok, és az elején minden házimunkát, fozést én akartam csínálni, így rám is maradt:) és most már a gyerek is, és dolgozom...
2011. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
80%
Az már régen rossz.De sajnos sok pasi cselédet anyapotlékot keres feleségnek.
2011. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
nem ,mivel egyenlően megosztozunk. nem vagyok az a cseléd, megalkuvó fajta amúgysem.
2011. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
61%
Nem.Mindent megbeszélünk,együtt oldunk meg és a Drágám rengeteget segít házimunkákban is.
2011. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 napietus ***** válasza:
88%

nem, van bejárónőm :)


viccen kívül: sosem mentem volna olyanhoz hozzá, aki mellett egy kicsit is cselédnek érzem magam.


29/N

2011. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk ez úgy néz ki, hogy vannak feladatok a házban s körülötte amelyeket csak férfiak tudnak elvégezni és vannak olyanok amelyeket INkább férfiak tudnak elvégezni.

Ebből kifolyólag örültünk, ha anya hetente 2* főzött valamit. Mivel nem ő választotta azt, hogy nő lehessen és neki nem az a dolga, hogy főzzön, mosson takarítson. Épp ezért bejáró nő dolgozik már nálunk hosszú ideje. A kert pedig "tipikus férfi" munka, tehát az nem neki való így csak a kiabálás van, ha nem csináljuk, tehát muszáj!

A boltba járás, a körte cserélés, a csempézés, betonozás, ásás, vetés, locsolás.. Ez mind mind csak és kizárólag férfi munka itthon!:D

2011. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!